banner493

Limasol Sigorta 22’nci hizmet yılını kutladı

Çalışanlar moral depoladı

Limasol Sigorta 22’nci hizmet yılını kutladı
banner432

 Limasol Türk Kooperatif Bankası yan kuruluşu Limasol Sigorta 22’nci hizmet yılını kutladı.

Girne Shayna Restaurant’ta düzenlenen yemeğe Limasol Sigorta Yönetim Kurulu üyeleri, üst düzey yöneticileri, personeli ve Limasol Bankası Üst Düzey Yönetiminin katılımı ile gerçekleşen etkinlikte Limasol Sigorta Genel Müdürü Birtan Asker, “ Sigortacılık yaparken koşulsuz müşteri memnuniyetinden taviz vermeden, taşınmayan risklerin primini almadan,  ama taşınan riskin teminatını mutlaka vermeye çalışarak, teminatını verdiğimiz sigorta poliçesindeki hasarı gerçek anlamda ödeyen sigorta olarak tanınıp biliniyoruz. Sektörde birçok öncü hizmet ve ürünü müşterilerin hayatını kolaylaştırmak adına uygulamanın haklı gururunu yaşıyor ve yaşatıyoruz. 22 Yıldır bizler ile yol alan ve sigortanın kuruluşunda olup da şu an aramızda olmayanları da anarak gücümüze güç kattıkları için teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.
Limasol Grup Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Kemaler, Limasol Sigorta’nın yüksek verimlilikte çalışırken, sektörün gelişmesine de öncülük etmesinden ayni zamanda banka olarak da mutlu olduklarını ifade etti.
Etkinlik 20. Hizmet Yılını dolduran Aliye Kalkan’a plaket takdim edilmesinin ardından pasta kesimi ve toplu aile fotoğraf çekimi ile ölümsüzleştirildi.  

banner512
YORUM EKLE
banner502
SIRADAKİ HABER

banner464

banner459

banner474

banner460