Soner Olgun Cumartesi gecesi, Merit Park Letafet Lounge Bar’da sevenleriyle buluştu

banner453

Eşsiz bir müzik yolculuğu

Soner Olgun Cumartesi gecesi, Merit Park Letafet Lounge Bar’da sevenleriyle buluştu
banner432

 Soner Olgun kendine has yorumu ile yine bir Cumartesi gecesi, Girne’nin en gözde mekânlarından olan Merit Park Letafet Lounge Bar’da sevenleriyle buluştu.

Soner Olgun, “Bugün 138 yaşında biraz daha gençleşen bir rehberin, önderin, Gazi Paşa Mustafa Kemal Atatürk’ün anma günü. Her gün gönlümüzdeki yeri daha çok çoğalıyor” sözleriyle Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ü andıktan sonra geceye Atatürk’ün de sevdiği bir türkü olan “Bülbülüm Altın Kafeste” ile başladı.
Zülfü Livaneli, Ahmet Kaya, Müslüm Gürses, ve Neşet Ertaş gibi efsane sanatçıların parçalarından oluşturduğu güçlü repertuvarı ve güçlü yorumuyla dinleyenlerini hüzünlendirmeyi başaran Olgun, Letafet Lounge misafirlerini yine eşsiz bir müzik yolculuğuna çıkardı.
Aynı zamanda eşi olan ve yıllardır Soner Olgun’un vokalistliğini de yapan Özlem Olgun, geceye güzel sesi ve şık görüntüsüyle renk kattı.
Soner Olgun 23 Kasım Cumartesi gecesi Merit Park Letafet Lounge’da sahnedeki yerini almak ve sevenleriyle tekrardan buluşmak için hazırlıklarına başladı…

Diyalog Gazetesi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER