banner493

Özgürcün, Erdoğan’a kutlama mesajı gönderdi

banner514

Ulusal Birlik Partisi (UBP) Genel Başkanı Hüseyin Özgürgün,Türkiye Cumhuriyeti’nde dün yapılan Cumhurbaşkanlığı seçimini kazanan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’a kutlama mesajı gönderdi.

Özgürcün, Erdoğan’a kutlama mesajı gönderdi
banner432

Lefkoşa, 11 Ağustos 14 (T.A.K.): Ulusal Birlik Partisi (UBP) Genel Başkanı Hüseyin Özgürgün,Türkiye Cumhuriyeti’nde dün yapılan Cumhurbaşkanlığı seçimini kazanan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’a kutlama mesajı gönderdi.

banner520
UBP’den yapılan yazılı açıklamaya göre Özgürgün, mesajda, “Türkiye’mizin tüm dünyanın takdirini kazanan son on yılının, tartışmasız mimarı olarak Zat-ı Ali’lerinizi, seçimin ilk turunda Cumhurbaşkanlığı makamına seçilmenizden dolayı en içten duygularımla kutlar, sağlık ve mutluluk içinde başarılarınızın devamını dilerim” ifadesini kullandı.

Özgürgün, Erdoğan’ın Cumhurbaşkanlığı sürecinin, başarılarla dolu bir dönem olacağına yürekten inandığını belirterek, “Özelde Anavatan Türkiye’ye, genelde dünyanın dört bir yanında yürekleri Türkiye ile çarpan tüm kardeşlerimize hayırlı olmasını dilerim” dedi.
Güncelleme Tarihi: 11 Ağustos 2014, 14:49
banner512
YORUM EKLE
YORUMLAR
Hasan Nuri
Hasan Nuri - 9 ay Önce

İngilizceniz Oxford bravo,

banner502
SIRADAKİ HABER

banner464

banner455