banner564

Aresliler Ironman hazırlığında

Triatloncularımız Antalya’da gerçekleşecek Gloria 70.3 yarışına hazırlanıyor

Aresliler Ironman hazırlığında
banner598
Ülkemizin başarılı triatloncularını bünyesinde bulunduran Ares Spor Kulübü, Türkiye Triatlon Şampiyonası 2017’de yarışan sporcuları ile şampiyonluk hedefine doğru ilerlerken bir yandan da ironman yarışı hazırlığında.
İtalya’da gerçekleşecek olan Ironman yarışında 3.8 kilometre yüzme-180 kilometre bisiklet ve 42.2 kilometre koşu parkurlarını tamamlayıp finişe ulaşmaya çalışacak sporcuların hedefinde daha sonra ise Antalya’da gerçekleşecek Gloria Ironman 70.3 yarışı bulunuyor.
İlk olarak Türkiye Triatlon Şampiyonası’nın final ayağı için 10 Eylül’de Isparta Eğirdir’de yarışacak sporcular geçtiğimiz 2 yılda olduğu gibi Türkiye Triatlon Şampiyonluğu’nu kazanmak istiyor.
Ares triatletleri antrenörleri Cem Dağdelen eşliğinde hafta sonu, tatil-bayram demeden çalışıyor. Ares’in ironman sporcuları Cem Dağdelen, Çağan Öztuna ve Hüseyin Arhan’ın yanı sıra Gloria Ironman 70.3 yarışına hazırlanan triatletler Kemal Elektrikçi, Ahmet Özsoy, Deniz Kalıpçıoğlu, Erhan Ünal, Bekir Yemen ve Melda Ünal Gloria Ironman 70.3’te en iyi derece ile finişe ulaşmaya çalışacak. 
Aralıksız çalışan Ares ekibi takım halinde 15 Ekim’de Antalya’da Ironman 70.3’te finiş hedefleyecek.

Güncelleme Tarihi: 02 Eylül 2017, 12:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner608

banner474