banner556

Cumhuriyet için kırdılar

29 Ekim Cumhuriyet bayramı etkinlikleri çerçevesinde kırış müsabakaları düzenlendi

Cumhuriyet için kırdılar
Taekwondo Karate Federasyonu tarafından organize edilen Cumhuriyet Kupası Taekwondo Karate Budo Martıalarts (Kurash-Wushu-Muaythai)  Kırış Müsabakaları önceki akşam yapıldı. 
Girne Avrasya Taek Wondo Merkezi’nde yapılan müsabakalarda dereceye girenlere  ödüllerini Federasyon başkanı Grand Master Eyüp Zafer Gökbilen  federasyon ,Bölge ve kulüp temsilcileri verirken , Müsabakaları uluslararası kokartlı hakemlerimiz  Ali Uslu  başkanlığında, Federasyon,Bölge ve Namzet hakemleri yönettiler.


BAYANLAR EL KIRIŞI
1.Kategori: 1.Melek Muti 2.Melisa Ertürk 3.Betül Ceylan
2.Kategori: 1.Şerife Patlar 2.Hayat Keskin 3.Hatice Kübra Cengiz
3.Kategori: 1.Huriye Kaya 2.Elena Pakhomova 3.Tuba Şener
4.Kategori: 1.Pınar Akarpınar 2.Gülizar Koç 3.Didem Doymuş
ERKEKEKLER EL KIRIŞI
1.Kategori: 1.Nikita Gordeev 2.Tan Keskin 3.Bahadır Bozbay
2.Kategori: 1.Anıl Keskin 2.Daniel Heidari 3.Zeynel Yıldırım
3.Kategori: 1.Lion Altun 2.Kuday Kaya 3.Mahmut Colayır
4.Kategori: 1.Çağın Madencioğlu 2.Rayan Golabgir 3.Taner Kara
5.Kategori: 1.Mert Özbudak 2.Mehmet Turkuk 3.Serkan Kara
6.Kategori: 1.Mehmet Çil 2.Dmitry Gordeev 3.Ahmet Yıldırım
BAYANLAR AYAK KIRIŞI
1.Kategori: 1. Melisa Ertürk 2. Melek Muti 3. Betül Ceylan
2.Kategori: 1. Hayat Keskin 2. Şerife Patlar 3. Hatice Kübra Cengiz
3.Kategori: 1. Elena Pakhomova 2. Huriye Kaya 3. Tuba Şener
4.Kategori: 1. Pınar Akarpınar 2.Gülizar Koç 3.Didem Doymuş
ERKEKEKLER AYAK KIRIŞI
1.Kategori: 1. Tan Keskin 2. Nikita Gordeev 3. Bahadır Bozbay
2.Kategori: 1. Daniel Heidari 2. Anıl Keskin 3. Zeynel Yıldırım
3.Kategori: 1. Kuday Kaya 2. Lion Altun 3. Mahmut Colayır
4.Kategori: 1. Rayan Golabgir 2. Çağın Madencioğlu 3. Taner Kara
5.Kategori: 1. Mehmet Turkuk 2. Mert Özbudak 3. Serkan Kara
6.Kategori: 1. Dmitry Gordeev 2. Mehmet Çil 3. Ahmet Yıldırım

Güncelleme Tarihi: 31 Ekim 2015, 09:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner464

banner468