banner564
banner556

Destek ziyareti

Kıbrıs Türk Orta Eğitim Öğretmenler Sendikası Hasan Sertoğlu’nu ziyaret ederek destek belirtti

Destek ziyareti
Kıbrıs Türk Orta Eğitim Öğretmenler Sendikası (KTOEÖS), Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu Başkanı Hasan Sertoğlu’na destek belirtti.
KTOEÖS Başkanı Tahir Gökçebel ve Mali Sekreter Vedat Tek, Federasyon Başkanı Hasan Sertoğlu’nu ziyaret etti. Görüşmede KTFF Asbaşkanı Ali Karavezirler de hazır bulundu.

Gökçebel: Gençlerin önünü açacak her adımı destekleyeceğiz
Tahir Gökçebel, Sertoğlu’nun, izlediği politikaya destek belirtmek için ziyaret ettiklerini ifade ederek, Kıbrıs Türk toplumunun adada siyasi eşit ortak toplumlardan biri olduğunu kaydetti.
Gökçebel, gençlerin önünü açmak için atılacak her adımı desteklediklerini ve desteklemeye devam edeceklerini söyleyerek, KTFF başkan ve yönetim kuruluna destek belirtti.

Sertoğlu: Verdiğiniz destek çok önemli
Futbol Federasyonu Başkanı Hasan Sertoğlu da, verilen desteklere teşekkür ederek, “Sizin gibi güçlü sivil toplum örgütlerinin verdiği destek bizim için çok önemlidir” dedi.
Omuzlarına büyük bir yük aldıklarını, eleştirilere ve suçlamalara maruz kalabileceklerinin farkında olarak bu yola çıktıklarını dile getiren Sertoğlu, “Korkması gerekenlerin kendilerini Kıbrıs’ın mal sahipleri zannedenler” olduğunu söyledi.   
Sertoğlu, amaçlarının haklarını almak olduğunu da vurgulayarak, bu haklı mücadeleye karşı çıkanların kurdukları düzenin yıkılacağını sözlerine ekledi.

Güncelleme Tarihi: 02 Nisan 2015, 09:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner471

banner465