banner493

Futsal’da yarı final zamanı

DAÜ “Cup of Nation Futsal Turnuvası”nda çeyrek final maçları oynandı

 Futsal’da yarı final zamanı
banner432
DAÜ Spor İşleri Müdürlüğü tarafından düzenlenen “DAÜ VII. Uluslararası Futsal Turnuvası” devam ediyor. Her geçen gün öğrencilerin turnuvaya olan ilgisinin artmasıyla, bu yılki organizasyonda toplam 30 erkek ülke takımı ile 10 kadın ülke takımı yer aldı. Turnuva kapsamında, 16 – 28 Mart 2016 tarihleri arasında oynanan grup maçlarının ardından, 30 Mart 2016 Çarşamba akşamı çeyrek final maçları oynandı.  

Turnuvada yarı finalistler belirlendi
DAÜ Lala Mustafa Paşa Spor Salonu`nda gerçekleştirilen karşılaşmalarda, erkekler sekiz grupta, kadınlar ise iki grupta mücadele ettiler. Erkeklerde grup maçlarının ardından, gruplarında ilk ikiye giren takımlar çeyrek finale yükseldi ve çapraz eşleşme yöntemiyle yarı finale kalan takımlar belirlendi. Yarı final maçlarının ardından ise galip gelen takımlar final oynamaya hak kazanacak. Mağlup olan takımlar ise üçüncülük maçı oynayacak. Kadınlarda ise gruplarında ilk ikiyi alan takımlar çapraz eşleşme ile yarı finale yükseldiler. Yarı finalde kazananlar final, kaybedenler ise üçüncülük maçı oynayacaklar. 

Yarı final 4 Nisan’da
“DAÜ Uluslararası Futsal Cup of Nation” turnuvasında yarı final maçları 4 Nisan 2016 Pazartesi günü, saat 17:00’de, Lala Mustafa Paşa Spor Sarayı’nda oynanacak. Yarı final erkeklerde İran- Sudan ve Nijerya-Ürdün takımları karşı karşıya gelerek finale çıkabilmek için mücadele edecekler. Kadınlarda ise yarı final maçları KKTC-Nijerya ve Türkiye-Kamerun arasında oynanacak. “DAÜ VII. Uluslararası Futsal Turnuvası” 6 Nisan 2016 Çarşamba günü gerçekleştirilecek olan final gecesi ve ödül töreni ile sona erecek.

Güncelleme Tarihi: 01 Nisan 2016, 09:02
banner512
YORUM EKLE
banner502
SIRADAKİ HABER

banner456

banner459

banner465

banner460