banner493

Göçmenköy’de  herşey hazır

Yeni sezon da zirve hedefi olan Göçmenköy’de planlama hazır

Göçmenköy’de  herşey hazır
banner432

 Beyzade ÜNALMIŞ 

banner520
K-Pet birinci ligin başkent temsilcisi Göçmenköy’de yeni sezon hazırlıklarına yönelik planlama hazır durumda. Planlamalar hakkında gazetemiz spor servisine demeç veren antrenör Nazım Aktunç, hazırlık dönemi ile ilgili olarak 9 haftalık çalışma programı hazırladıklarını ifade etti.

Yine zor bir sezon olacak
Birinci ligin yıllardır zor ve mücadele gücü yüksek bir lig olduğunu ifade eden Göçmenköy antrenörü Nazım Aktunç, koydukları hedef doğrultusunda, ligde zor dönem geçirmemek için sıkı ve ciddi çalışmak zorunda olduklarını ifade etti. Bu nedenle ilk etapta takıma Kemal Uçaner, Salih Düzbeyaz, Mustafa Arnavut ve Mehmet Göçben ve Rifat İnce’yi takıma dahil ettiklerini belirten Aktunç, şu an itibariyle transfer sürecini noktaladıklarını aktardı. Birinci ligde mücadele edecek olan birçok takımın, ligde iyi işler çıkarmak için yola koyulduğunu aktaran Aktunç, kendilerinin de bu anlamda yola erken çıktığını söyledi.

29 Ağustos- 3 Eylül kamp
Hazırlık dönemi kapsamında 29 Ağustos-3 Eylül tarihleri arasında Kartepe’de yurtdışı kampı gerçekleştireceklerini ifade eden Göçmenköy antrenörü Nazım Aktunç, çok iyi bir hazırlık dönemi geçirmek zorunda olduklarını ifade etti. Kadronun şu an itibariyle şekillendiğini, takımdan ayrılacak olan isimlerinde olacağını ifade eden Aktunç, önlerinde bulunan dönemi iyi geçireceklerini sözlerine ekledi. 

banner512
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner464

banner472