banner564
banner622

Hasret derbiyle bitiyor

Futbolda yeni sezon bu akşam oynanacak Baf Ülkü Yurdu Binatlı derbisi ile başlayacak

Hasret derbiyle bitiyor
banner598
Abdullah ZAİFOĞLU
2017-18 Futbol Sezonu bugün oynanacak gece maçı ile başlayacak. Takımlarımız aylar önce sezonu açarak hazırlıklarına başladılar. Bugün artık lig mücadelesi için maçlara çıkacaklar.
  Biten sezonda Birinci Lige düşen, bir alt ligden Süper Lige yükselen takımlarla birlikte bu sezon lig yine 16 takımla oynanacak.
  2016-2017 sezonunda takımlarımızda görev yapan teknik adamlardan sadece 4 tanesi sezon bittikten sonra takımlarından ayrıldılar, diğer 12 tanesi bu sezona yine ayni takımda görevlerine devam ediyorlar.
  K.Kaymaklı, Mağusa Türk Gücü. Baf Ülkü Yurdu ve Cihangir takımları yeni teknik adamlarla sezona başladılar.
  Yenicami, GAÜ Çetinkaya, Doğan Türk Birliği, Lefke, Yalova, T.Ocağı, Binatlı, G.Gücü, G.Birliği, Y.Boğaiçi, Oanköy ve Merit Alsancak Yeşilova teknik adam değişikliğine gitmediler. 

1- Yenicami   -    Sedat Devecioğlu
2- K.Kaymaklı  -  İltaç Karayel
3- GAÜ Çetinkaya  -  Turan Altay
4- Doğan Türk Birliği  -  Caner Oshan
5- T.Ocağı  -  Mehmet Bolkan
6- Mağusa Türk Gücü  -  Fırat Canova
7- Lefke  -  Haldun Oktay
8- Yalova  -  Derviş Kolcu
9- Binatlı  -  Gökmen Davutoğlu
10- Baf Ülkü Yurdu  -  Kemal Yürekli
11- Cihangir  -  Kılıç Ali kahraman
12- G.Birliği  -  Hasan Topaloğlu
13- G.Gücü  -  Niyai Göksun
14- Y.Boğaziçi  -  Eralp Şerifoğlu
15- Ozanköy  -  Serhan Kaşif
16- Merit Alsancak Yeşilova  -  Tayfun Kurtarıcıoğluları

Kulüp             Kulüp                  T.Direktör             Yar. Antrenör         Kaleci ant.
                            Başkanı
1-Yenicami            Kaan Kaner                Sedat Devecioğlu          Özgü Bayraktar              Hakan Dervişoğlu 
2-K.Kaymaklı        Hasan Tosunoğlu       İltaç Karayel                  Nazım Aktunç                İbrahim Reis
3-GAÜ Ç.Kaya      Asım Vehbi                Turan Altay                   Şenol Canbulat               Ali Erkan
4-D.Türk Birliği    Bayar Piskobulu         Caner  Oshan                 Afün Girgen                    Zafer Emingün
5-T.Ocağı               Fahri Altınör              Mehmet Bolkan            Bayram Dağgül                Mehmet Yeşilleme
6-M.Türk Gücü      Koral Bozkurt            Fırat Canova                  Ufuk Fırat                         Memiş Nay
7-Lefke                   Salih Gökeren            Haldun Oktay                Fırat Ömür                       Mahmut Dinçli
8-Yalova                Tahsin Mertekçi         Derviş Kolcu                 Devrim İzge                      Ahmet Gardiyanoğlu
9-Binatlı                 Orsel Neşe                 Gökmen Davutoğlu       Ercan Atasay                     İrfan Güneş
10-B.Ülkü Yurdu    Mehmet Kadri           Kemal Yürekli              Niyazi Özekmekçi             Zihni Yurttaş
11-Cihangir             Aytaç Karavezirler    K.Ali Kahraman            Hasan Kargılı                    Özalp Sarıca
12-G.Birliği             Mustafa Gülcan         Hasan Topaloğlu           Hüseyin Dorak          Ozan Uzunoğlu
13-Y.Boğaziçi         Derviş Canaltay         Eralp Şerifoğlu              Abdullah Özerinç              Ersoy Sağdağ
14-G.Gücü              Suma Z. Choudhry      Niyazi Göksun             Mehmet Aşık                     İlhan Arcın
15-Ozanköy            Ali Piro                        Serhan Kaşif                Tansel Güneralp                 Ahmet Çeliker
16-M.A. Yeşilova   Redif Nurel                    Tayfun                            Necat                                  Nuri Emre Eroy
                                                                Kurtarıcıoğluları        Kurtarıcıoğluları

Güncelleme Tarihi: 22 Eylül 2017, 10:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner471

banner473