banner564
banner556

İmza töreni Cuma günü

Galatasaray, prensip anlaşmasına vardığı Eren Derdiyok ile 3 yıllık ön protokol imzaladı

banner587
İmza töreni Cuma günü
Galatasaray, prensip anlaşmasına vardığı Eren Derdiyok ile 3 yıllık ön protokol imzaladı. Ancak golcü oyuncu, İstanbul'da olmadığı için resmi sözleşmenin Cuma günü TT Arena'da imzalanması bekleniyor.
Sarı kırmızılı kulüp, Eren Derdiyok için Umut Bulut, Ryan Donk ve Salih Dursun'dan ikisini takasta kullanıp bir miktar bonservis bedeliyle transferi bitirmek istiyordu. Kasımpaşa, özellikle Umut Bulut ve Ryan Donk'un yıllık ücretlerini fazla olduğu gerekçesiyle karşılayamayacağını söyledi. Transferin gerçekleşmesi için yıllık ücretlerin Galatasaray tarafından ödenmesi istendi. Bu sırada oyuncularla görüşen yönetim, Galatasaray'dan ayrılmayı düşünmedikleri yanıtını aldı.
Bunun üzerine Kasımpaşa ile bir kez daha masaya oturan yönetim, Eren Derdiyok için 4 milyon Euro bonservis bedeli önerdi.
Kasımpaşa bu teklife sıcak baktığını belirtti. Bu gelişmelerin ardından Galatasaray, Eren Derdiyok ile 3 yıllık ön protokol imzaladı. Sarı-kırmızılı kulüp, Cuma günü TT Arena'da resmi sözleşme imzalayacağı Eren'e yıllık 2 milyon Euro ücret ödeyecek.

Güncelleme Tarihi: 03 Ağustos 2016, 10:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner582

banner471

banner581

banner473