banner564
banner556

Kaçmaz: Daha iyi olacağız

On birinci hafta karşılaşmasında Lapta deplasmanına gidecek olan Maraş’ın teknik direktörü açıklamalarda bulund

Kaçmaz: Daha iyi olacağız
Beyzade ÜNALMIŞ
K-Pet Birinci Lig’de 10 maç sonunda 6 galibiyet 2 beraberlik 3’de mağlubiyeti olan Maraş’ta keyifli yolculuğun devamı hedefleniyor. Topladığı 19 puanla ligin üçüncü sırasında bulunan Maraş, onuncu haftayı galibiyetle tamamlayarak Mormenekşe maçı sonrası gözünü bu hafta oynayacağı Lapta karşılaşmasına çevirdi. Mormenekşe galibiyetinin iyi giden süreci daha iyi notaya getireceğini söyleyen Kaçmaz, amaçlarının bu iyi süreci Lapta maçı ile taçlandırmak olduğunu söyledi.

Lapta maçı zor geçecek
Lapta takımının köklü ve güçlü bir ekip olduğunu söyleyen Maraş Teknik Direktörü İzzet Kaçmaz, bu bilinçle maç öncesi hazırlıklarını sürdürdüklerini ifade etti. Maraş olarak son dönemde iyi bir hava ve birliktelik yakaladıklarını söyleyen Kaçmaz, Mormenekşe karşısında aldıkları galibiyet sonrası ise iyi bir döneme girdiklerini belirtti. 

Doğru zamanda doğru işler yaptık
Doğru zamanda doğru işler yaparak bu noktaya geldiklerine inandığını söyleyen İzzet Kaçmaz, geniş kadroları olmamasına rağmen, mevcut kadronun tecrübe ve kapasitesi ile ligi kaldıracak güçte olduğunu söyledi. Dışarıdan bakıldığında kadronun dar gibi görüldüğünü söyleyen Maraş Teknik Direktörü İzzet Kaçmaz, oyuncu grubunun iyi niyetli olması ile birlikte tecrübe ve kapasitesinin birleşmesi sonucunda iyi bir tabloya geldiklerini vurguladı.

Şartları zorlayacağız
Ligin ilk devresinin tamamlanmasına beş hafta kala geldikleri noktanın sevindirici olduğunu söyleyen İzzet Kaçmaz, düşüncelerinin buralarda kalmak hatta şartları zorlayarak daha yukarıda bulunmak olduğunu söyledi. Ligin eşit dengeye sahip olduğunu vurgulayan Kaçmaz, takımların günlük motivasyona dayalı olduğunu bunun her hafta bir kez daha görüldüğünü söyleyerek doğru zamanda doğru iş yapan takımların koyduğu hedef bir adım yakın olduğunu belirtti. 

Hakan artı bir güç
Hakan Borataş’ın yeniden aralarına dönecek olmasının artı bir güç olduğunu bununla birlikte devre arasına kadar iyi yerde kalmak istediklerini söyleyen Kaçmaz, üst tarafta kalmaları durumunda ise devre arası takviyenin kaçınılmaz olacağına işaret etti. Zorlu Lapta deplasmanına 3 idmanla hazırlanacaklarını da ifade eden İzzet Kaçmaz, 4 sarı kartlı Ramazan dışında eksik oyuncu bulunmadığını sözlerine ekledi.

Güncelleme Tarihi: 30 Kasım 2017, 12:17
banner560
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner582

banner471

banner581

banner473