banner564

Merit Yeşilova  gol oldu yağdı 1-4

banner587

Merit Alsanak Yeşilova, deplasmanda Cihangir’i farklı mağlup etti

Merit Yeşilova  gol oldu yağdı  1-4
banner598

 YER: Cihangir Stadı.

HAKEMLER: Fehim Dayı-Sertan Alkın-Hakan Gök
Cihangir: Türkkan-Fırat S.Say-Ertan-Erol-Çağlar(dk.46 Mikail)-Musa-Uche-Doğan(dk. 87 Ergün)-Nnaemeke-Victory(dk.55 Nurettin)
Merit Alsancak Yeşilova: H.Piro-Memduh-Mejdi-Binya-Vakkas-Makoun-Mustafa-Burak(Dk.87 Hamis)-Yasin(dk.78 İlyas)-M.Yaşınses(dk.73 Engin)-Bill Osman
GOLLER: Dk. 5 Musa (Cihangir), Dk. 15 ve 70 Makoun, dk.43 Mejdi, dk. 51 M.Yaşınses (Merit Alsancak Yeşilova) 

Abdullah ZAİFOĞLU
K-Pet Süper Ligi’nde ilk hafta farklı mağlup olan Merit Alsancak Yeşilova ikinci hafta’da Cihangir’i yenerek ilk haftanın acısını çıkardı.
  5. dakikada Cihangir rakip ceza alanının hemen dışında serbest vuruş kazandı. Musa’nın düzgün vuruşunda top ağlara gidince Cihangir 1- öne geçti.
  10. dakikada Merit A. Yeşilova’dan M.Yaşınses iki rakibini geçtikten sonra kaleci Türkkan ile karşı karıya kaldı. Ancak altı pas içerisinden kötü vurarak topu uzak direk dibinden dışarı attı.
  15. dakikada skora denge geldi. Bill Osman’ın sağ taraftan getirdiği topa ceza alanına girmeden düzgün bir vuruş yapan Makoun takımına beraberliği getiren golü attı. 1-1
  32. dakikada Cihangir takımının kazandığı serbest vuruşta Fırat’ın vuruşunda top yan ağlarda kaldı.
  38. dakikada Merit A.Yeşilova’nın yabancı futbolcusu Makoun’un mükemmel vuruşunda kaleci Hasan ayni güzellikte topu dışarı attı.
  43. dakikadaMerit A. Yeşilova öne geçti. M.Yaşınsesin sağdan ortasında kale önünde topa çok iyi yükselen Mejdi kafa ile topu filelere göndererek takımını deplasmanda 2-1 öne geçirdi.
  51. dakikada rakip ceza alanı dışında kazanılan serbest vuruşta M.Yaşınses’in  yerden ve düzgün vuruşunda yan direğe de vuran top ağlara gidince Merit A. Yeşilova 3-1 öne geçti.
  70. dakikadaki atakta günün başarılı adamlarından Yasin’in sağdan ortasında ceza alanının hemen dışından Makoun topu ağlara göndererek kendisinin ikinci, takımının dördüncü golünü attı ve Merit A.Yeşilova adına skoru 4-1 yaptı.
  85. dakikada Cihangir’den Fırat’ın sert şutunda kaleci zor da olsa topu direğin hemen üzerinden kornere attı.
  87. dakikada Doğan’ın ortasında Nnameka’nın kafa vuruşunda kaleci hasan rakibine gol şansı tanımadı ve maç da bu skorla sona ermiş oldu.
  A-2 gençler maçı 1-1 sona erdi. 

banner594
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner582

banner471

banner581

banner473