banner493

Potada polisler mücadele etti 

Polis müdürlükleri arası düzenlenen basketbol müsabakası dün tamamlanırken şampiyonluğu Lefkoşa Polis Müdürlüğü kazandı

Potada polisler mücadele etti 
banner432

 Polis Örgütünün Kuruluşunun 54. Yıldönümü ve 30 Haziran Polis Günü nedeniyle, Müdürlükler arası Polis Basketbol Turnuvası düzenlendi. 

Lefkoşa Polis Müdürlüğü, Gazimağusa Polis Müdürlüğü, Girne Polis Müdürlüğü, Güzelyurt Polis Müdürlüğü, PGM-Merkez, Özel Harekât Müdürlüğü, Narkotik ve Kaçakçılığı Önleme Müdürlüğü ve Mali Suçlarla Mücadele Şube Amirliğinin yer aldığı ve toplam sekiz takımın mücadele ettiği turnuvada 21-22 Haziran tarihlerinde grup maçları ile yarı final maçları oynandı. 
26 Haziran tarihinde de Girne Polis Müdürlüğü ile Güzelyurt Polis Müdürlüğü arasında oynanan üçüncülük maçını Girne Polis Müdürlüğü kazanarak turnuvada üçüncü oldu. Üçüncülük maçının ardından oynanan final karşılaşması ise Polis Genel Müdürlüğü Merkez Takımı ile Lefkoşa Polis Müdürlüğü takımları arasında oynandı. 
Karşılaşmayı 27-19 kazanan Lefkoşa Polis Müdürlüğü Takımı turnuvada şampiyon olurken PGM Merkez Takımı ise ikinci oldu. Şampiyon takıma kupa ve madalyaları Polis Genel Müdürü Süleyman Manavoğlu tarafından takdim edildi. Turnuvanın en iyi oyuncusu ise Lefkoşa Polis Müdürlüğü takımından Behiç Akçın seçildi. Turnuvada ayrıca emeği geçen hakemlere plaket takdim edildi.    

banner512
YORUM EKLE
banner502
SIRADAKİ HABER

banner471

banner459

banner473

banner460