banner564
banner556

“Çık gel evine”

‘Okula gidiyorum’ diye evden ayrılan günlerdir haber alamayan Melisa Şölen’in ailesi, kızlarının sonunun Özgecan Arslan gibi olmasından korkuyor

“Çık gel evine”
Adana’da yaşayan lise 3. sınıf öğrencisi Melisa Şölen’den üç gündür haber alınamıyor. Aile, Şölen’in sonunun Özgecan gibi olmasından korktuklarını belirterek, kızlarının bir an önce bulunmasını istedi. 
Adana’nın Seyhan ilçesinde ‘okula gidiyorum’ diye evden ayrılan Melisa Şölen (18)’den üç gündür haber alınamıyor. Akkapı Mahallesi Fatih Ticaret Meslek Lisesi’nde okuyan Melisa Şölen’in hayatından endişe duyan anne ve babası, kızlarının sonunun Özgecan Arslan gibi olmasından korkuyor. Kızının Perşembe günü 12.30’da okula gidiyorum diyerek evden ayrıldığını söyleyen anne Zehra Şölen, o saatten beri bir haber alınamadığını belirtti. Kızının telefonunun kapalı olduğunu ve ulaşamadıklarını vurgulayan anne Şölen, kızlarıyla hiçbir sorun yaşamadıklarını belirtti. Kızının kendisinden habersiz hiçbir yere gitmediğini, teyzesine giderken bile kendisiyle gittiğini ifade eden anne Zehra Şölen, kızının kaçırılmış olmasından endişe ettiklerini vurguladı. 
Kızının arkadaşları ve öğretmenleriyle de görüştüklerini kaydeden anne Zehra, iki defa kendilerine telefon geldiğini ancak bir ses verilmediğini vurguladı. Kızının 6 Aralık’ta sevdiğiyle nişanlandığını da söyleyen Zehra Şölen, “Kızım neredeysen çık, gel, yuvana gel. Annem, beni yıktın, çiçeğim. Perişan olduk, seni seviyoruz. Annene gel yavrum, neredeysen bize ipucu ver” diyerek kızının bir an önce gelmesini istedi.
Melisa’nın kayınvalidesi Yasemin Perçin de gözyaşları içerisinde gelinin bulunmasını istedi. Oğlu ile Melisa’nın severek nişanlandıklarını vurgulayan Perçin, oğlunun ateşlenerek yataklara düştüğünü, gelinine bir türlü ulaşamadıklarını anlattı.

Güncelleme Tarihi: 15 Mart 2015, 06:13
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner582

banner471

banner581

banner473