banner493

Kılıçdaroğlu’nu defterden sildi

Cumhurbaşkanı Erdoğan "Artık bizim için ana muhalefet partisinin genel başkanlık koltuğu boştur" dedi

Kılıçdaroğlu’nu  defterden sildi
banner432
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Zeytinburnu Belediye Meydanı'nda Zeytinburnu Belediyesi toplu açılış törenine katıldı.
Törende konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Türkiye böyle tarihi bir dönemin içinde geçerken, öyle birileri var ki edepsizlikleri ve pişkinlikleriyle adeta milletimizle alay ediyorlar. Ben bu meseleleri konuşmaktan, bu tür tartışmaların içinde olmaktan inanın hiç duyuyorum. Ama gözümüzün önünde insanlara, son olayda bir hanımefendiye böylesine hareket edilmesi, böylesine alçakça saldırılması karşısında susamayız. Bu bize yakışmaz. Çünkü biz haksızlık karşısında susanın dilsiz şeytan olduğuna inanıyoruz" dedi.

"Genel başkanlık koltuğu boştur"
Erdoğan, "Tüm arkadaşlarımdan da bundan sonra aynı şekilde davranmalarını rica ediyorum. Artık bizim için ana muhalefet partisinin genel başkanlık koltuğu boştur, sakıttır. Bizim için bu zat yok hükmündedir. Burada da şu anda bir seçmen, bir vatandaş Erdoğan olarak konuşuyorum, kendisi cezai ehliyet sahibi olmaktan çıktığı için, ne söylerse söylesin, ne yaparsa yapsın bizim açımızdan mazurdur. Bu şahsın durumu siyasetin konusu olmaktan çıkmış, tıbbın konusu olmuştur. Dedim ya 'siyasi sapık'. Hani milletimiz böyle durumlar için 'kendi haline' bırakın' der ya. Artık biz de malum zat için aynısını söyleyeceğiz. Ana muhalefet partisi ne zaman o koltuğu siyasi ve insani temsil kabiliyetine haiz birisine temsil ederse işte o zaman yeniden bir muhataba iktidar partisi de kavuşmuş olur. O güne kadar bu zatı kendi haline bırakalım. Varsın içinde bulunduğu çukurda debelenip dursun" diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 10 Nisan 2016, 09:25
banner512
YORUM EKLE
banner502
SIRADAKİ HABER

banner464

banner459

banner474

banner460