banner564
banner556

Eğlence patlaması yaşandı

Özok Otomotivin, “Arabasını ve motorunu kapan gelsin” sloganı ile düzenlediği festival yoğun ilgi gördü

Eğlence patlaması yaşandı
Kıbrıs Türk Klasik Otomobil Derneği ile Özok Otomotiv’in birlikte organize ettiği, motor ve araba tutkunlarını buluşturan “Özok Auto Fest’15” renkli görüntülere ev sahipliği yaptı. 
Etkinliğe sadece Klasik araba meraklıları değil, motor, modifiye, drift, Off road ve bazı kulüplerden araçlar da katıldı.
Hamitköy’de bulunan Hyundai Özok Plaza’da başlayan Klasik Otomobil yarışı, Lefkoşa şehir içi etabı ve sonrasında Girne/Boğaz özel güzergahı ile devam etti. Klasik araçların yanı sıra motorlar ve modifiye araçların da eşlik ettiği konvoyun bitiş noktası ise Haspolat Özok Renault tesisleri oldu.
Tüm araçların Haspolat’ta bulunan Renault tesislerine ulaşmasıyla birlikte başlayan festivalde Kıbrıs’ın ünlü sanatçısı Nafiz Dölek sahne aldı. Eğlence patlamasının yaşandığı festiva alanında yer alan yemek ve içecek standlarının yanı sıra çocuklara özel alanda da farklı eğlenceler vardı.
Pınar Atman’ın da katkı koyduğu etkinlikte mankenlerin motorlar ve Klasik araçlarla verdiği pozlar, hem basının hem de fotoğrafçıların ilgi odağı oldu. 
Öte yandan Özok Group Direktörü Hasan Özok’a organizasyon  Ana Sponsorluğundan dolayı, Klasik Otomobil Derneği tarafından teşekkür plaketi verildi.Klasik araba yarışında dereceye girenler ise şöyle oldu:
Genel Klasman 
1 Sağmaç – Buket Başkaya
2. Bülent - Su Evsal
3. Burçin - Derya Ali Usta

F KATEGORİSİ
Sami Çetin Şenbaş

G KATEGORİSİ
Beksan- Gizem Akandere

E KATEGORİSİ
Salih- Cihan Köroğlu

T KATEGORİSİ
Hakan Kofalı

Güncelleme Tarihi: 10 Kasım 2015, 09:37
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner582

banner471

banner581

banner473