Ağır suçlama

Kraliçe Elızabeth’in oğlu Prens Andrew’in reşit olmayan bir kızla cinsel ilişkiye girdiği iddia edildi

Ağır suçlama
banner432
İngiltere Kraliçesi 2. Elizabeth'in oğlu Prens Andrew'in reşit olmayan bir kızla cinsel ilişkiye girdiği iddia edildi.
ABD'nin Florida eyaletinde görülen davada bir kadın, 1999-2002 yılları arasında 17 yaşındayken Amerikalı iş adamı ve bankacı Jeffrey Epstein tarafından Prens Andrew dahil bazı erkeklerle cinsel ilişkiye zorlandığını iddia etti.
Savcıların davayı ele alışıyla ilgili yürütülen incelemede mahkemeye bu hafta sunulan belgelerle ortaya çıkan iddiada, kadının Prens Andrew'la Londra, New York ve Karayipler'de cinsel ilişkiye zorlandığı öne sürüldü.
Kraliçenin resmi konutu Buckingham Sarayı'ndan yapılan açıklamada, Prens Andrew hakkındaki iddialar yalanlanarak, devam eden yasal süreçlerle ilgili daha fazla yorum yapılamayacağı bildirildi.
2008 yılında Amerikalı iş adamı Jeffrey Epstein, "küçük yaştaki kızları hayat kadınlığına zorladığı" suçlamasıyla 18 ay hapis cezasına çarptırılmıştı. Prens Andrew, Epstein ile hapisten çıktıktan sonra görüşmüş, birlikte görüldükleri fotoğraflar basına yansımıştı. 54 yaşındaki York Dükü Andrew, 2011 yılında Jeffrey Epstein ile arkadaşlığından dolayı özür dilemişti. Prens olayın hemen ardından 2011 yılında, Birleşik Krallık'ta ticaret ve yatırımla ilgili yürüttüğü temsilcilik görevinden ayrılmıştı.

Güncelleme Tarihi: 04 Ocak 2015, 09:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner456

banner459

banner455

banner460