ALBANK, “Mobil Bankacılık” uygulamasını hayata geçirdi

‘Önce güven’

ALBANK, “Mobil Bankacılık” uygulamasını hayata geçirdi
banner432

 AlbankMobil,  IOS ve Android tabanlı tüm mobil cihaz kullanıcıları için yeni yazılım teknolojileri ile geliştirerek, hizmete sunuldu. Uygulamayla birçok bankacılık işlemi mobil telefonlardan artık kolaylıkla yapılabilecek.

Albank  Pazarlamadan  Sorumlu  Genel Müdür Yardımcısı Şükrü Can, “Albank Mobil” olarak hizmete sunulan mobil bankacılık uygulamasının her sayfasının özel olarak tasarlandığını ve “100 % mobil teknolojisi ile geliştirilmiş olduğunu ifade etti.
Can, günümüzde bankacılık ile teknolojinin birleştiğini, zaman ve hızın çok önem kazandığını belirtirken, mobil ve internet bankacılığının güvenliğinede ayrıca önem verdiklerini şu sözlerle dile getirdi “Albank  Önce   Güven” sloganımız ‘paralel  olarak Mobil Bankacılığımızda  da güvenliği en üst seviye  çıkardık  ve çok önem veriyoruz’.Türkiye Bankalar Birliğinin hazırladığı  rapora  göre  Türkiye’de dijital bankacılık müşteri sayısı 2018 Aralık verilerine göre 44 milyona ulaştığını duyurdu. 42 Milyon   Bireysel   aktif  kullanıcının    yaklaşık  40 milyonu mobili tercih ediyor. Albank   olarak bizde kurulduğumuz günden bugüne  yatırımlarımız ağırlığının  Teknoloji tarafında olmasına gayret gösterdik. Kullandığımız ana bankacılık sistemi bu Teknolojik  gelişmelereve çalışmalara  olanak sağlamaktadır.” 
Akıllı cep telefonu kullanıcılarının, Albank Mobil Bankacılık uygulamasını Apple Store veya Google Play Store’danAlbank Mobil yazarak indirebileceklerini belirten Can, para transferinden mevduat işlemlerine, döviz işlemlerinden fatura ödemelerine, kredi işlemlerinden hesap bilgisi izlemeye kadar birçok bankacılık işlemini yapabileceklerini, Kredi kartı işlemleri için çalışmaların devam ettiği ve en kısa sürede uygulamaya alınacağını belirtti. 

Diyalog Gazetesi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER