2 bin lira ödemiş

banner453

Lefkoşa’da Ramazan Ceylan’ın evinde 25 gram uyuşturucu bulundu

2 bin lira ödemiş
banner432

 Onur ULAĞ

   Lefkoşa'da Narkotik ve Kaçakçılığı Önleme Müdürlüğü ekiplerince zanlı Ramazan Ceylan’ın evine yapılan operasyonda yaklaşık 25 gram ağırlığında hintkeneviri türü uyuşturucu madde bularak emare aldı.      Tutuklanan zanlı Ceylan dün mahkemeye çıkarıldı. 
   Mahkemede meseleyle ilgili olarak şahadet veren polis memuru Mehmet Sevinç, 8 Haziran’da 13.30-14.00 saatleri arasında, Lefkoşa’da Narkotik ve Kaçakçılığı Önleme Müdürlüğü ekiplerince Ramazan Ceylan’ın kalmakta olduğu ikametgahta yapılan aramada, damda gazete ve şeffaf poşete sarılı yaklaşık 25 gram ağırlığında hintkeneviri türü uyuşturucu olduğuna inanılan madde bulunarak emare olarak alındığını belirtti. 
    Sevinç, zanlının gönüllü ifade verdiğini ve uyuşturucu maddeyi 5 Haziran’da aranan bir şahıstan 2 bin TL karşılığında satın aldığını itiraf ettiğini söyledi. Sevinç, tahkikatın yeni başladığını, aranan bir şahıs ve alınması gereken ifadeler olduğuna vurgu yapıp, zanlının üç gün tutuklu kalmasını talep etti.
   Huzurunda verilen şahadeti değerlendiren Kıdemli Yargıç Pınar Beyoğlu, tahkikatın salimen yürütülebilmesi için zanlının üç gün tutuklu kalmasına emir verdi. 

Diyalog Gazetesi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER