Arabada yatıyor

Seyir halindeyken cep telefonuyla konuştuğu için durdurulan ve üzerinde uyuşturucu bulunan zanlının işsiz ve evsiz olduğu ortaya çıktı

Arabada yatıyor

 Suna ERDEN

Lefkoşa’da trafikte seyir halindeyken cep telefonu ile konuştuğu için durdurulan ve üzerine yapılan aramada uyuşturucu bulunan Hamdi Ayın’ın işsiz ve arabada yatıp kalktığı ortaya çıktı. Soruşturma amaçlı poliste tutuklu olan zanlı dün teminat için Lefkoşa’da mahkemeye çıkarıldı. 
Duruşmada zanlı hakkındaki iddiaları aktan polis, 10 Nisan 2019 tarihinde saat 14.25 sıralarında ZLU 230 plakalı aracı seyrederken cep telefonunda konuşan zanlı Hamdi Ayın’ınTrafik Şubesi ekipleri tarafından durdurulduğunu belirtti. 
Polis, zanlının hareketlerinden şüphelenildiğini ve üst aramasında tasarrufunda üç buçuk gram ağırlığında hinktneviri bulunarak emare alındığını söyledi. 
Polis, zanlının gönüllü ifade verdiğini ve maddeyi tespit edilemeyen bir kişiden 200 TL karşılığında satın aldığını itiraf ettiğini belirtti. 

İşten durdurulmuş
Polis, çalışma izinli olan ve 6 Nisan’da işten durdurulan zanlının  kiralık  araçta yatıp kalktığını söyledi. Polis, ülkede yasal bağı olmayan zanlının tutuklu yargılanmasını talep etti. 
Mahkeme,  zanlının yargılanıncaya değin iki ayı aşmamak üzere cezaevinde hükümsüz tutuklu kalmasına emir verdi.  

Diyalog Gazetesi

banner478
YORUM EKLE
YORUMLAR
ALFAROMEO
ALFAROMEO - 2 yıl Önce

AYRANI YOK İÇMEYE,AT İLE GİDİYOR ÇEŞMEYE !!

SIRADAKİ HABER

banner471

banner459

banner468

banner460