banner556

Duruşma 2 ay sonra

Eşine mesaj attığı iddiasıyla Richard Stuard Cadd isimli şahsı bıçakla ağır yaralayan Ramazan Acar cezaevine gönderildi

Duruşma 2 ay sonra
Teoman TURAN
Girne’ye bağlı Karşıyaka’da geçtiğimiz hafta sonu Richard Stuard Cadd isimli şahsı, eşine mesaj attığı iddiasıyla bıçakla ağır yaralayan Ramazan Acar hakkındaki soruşturma tamamlandı.
Ramazan Acar’ın eşine, “Eşin seni benim karımla aldatıyor” şeklinde mesaj atan ve olayda Ramazan Acar tarafından bıçakla ağır yaralanan Richard Stuard Cadd’ın ise yoğun bakım servisinden çıkarıldığı ve cerrahi bölümünde müşahede altında tutulduğu öğrenildi.
Karşıyaka’da hafta sonu meydana gelen “Katle teşebbüs” suçlaması ile mahkemeye çıkarılan ve aleyhinde 3 gün tutukluluk emri alınan Ramazan Acar dün teminat talebiyle Girne Kaza Mahkemesi’ne çıkarıldı. 
Girne Polis Müdürlüğü’ne bağlı Lapta Polis Karakolu’nda görevli polis çavuşu Hüseyin Arabulucu mahkemede verdiği ifadede, zanlı Ramazan Acar’ın “Katle teşebbüs” ve “Ağır Yaralama” suçlarından tutuklandığını anlattı. 
Polis çavuşu Hüseyin Arabulucu, Ramazan Acar’ın, eşi ile arasını bozduğu iddiasıyla geçtiğimiz hafta sonu Richard Stuard Cadd isimli şahsı bıçaklandığını anımsattı. 

Serbest kalırsa kaçabilir…
Soruşturmayı yürüten polis çavuşu Hüseyin Arabulucu, Acar aleyhindeki soruşturmanın tamamlandığını ifade ederek mahkemenin uygun göreceği bir teminata bağlanmasını talep etti. 
Yargıç Mesut Mesutoğlu, Acar’ın eşinin yabancı ülke kendisinin ise Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olduğunu serbest kalması durumunda yargılanmadan kaçma ihtimalini göz önünde bulundurduğunu belirterek, yargılanıncaya kadar 2 ayı geçmeyecek şekilde cezaevine gönderilmesine karar verdi.

Güncelleme Tarihi: 09 Haziran 2017, 09:53
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner464

banner472