Eroğlu moral depoladı

Lefkoşa’daki açık pazardan alışveriş yapan, esnaf ve halkla sohbet eden cumhurbaşkanı, kendisine gösterilen ilgiden memnun kaldı

Eroğlu moral depoladı
banner432
Cumhurbaşkanı Derviş Eroğlu,  Lefkoşa Otobüs Terminali’nde kurulan açık pazarı ziyaret etti.  Eroğlu’na Bayındırlık ve Ulaştırma Bakanı Hasan Taçoy, Milli Eğitim Bakanı Özdemir Berova, UBP milletvekilleri Faiz Sucuoğlu, Ersin Tatar, Tahsin Ertuğruloğlu eşlik etti. 
Eroğlu, açık pazarda esnaf ve halkla sohbet etti, alışveriş yaptı. 
Basına kısa bir açıklama yapan Eroğlu, “ UBP ve DP’li arkadaşlarla açık pazarı ziyaret ettik. Satış yapanlarla ve alışveriş yapanlarla görüşme fırsatı bulduk. Havanın olumsuzluğuna rağmen gayet hareketli bir pazar yeri gördük. İnsanlarımız bizi sevgi ve coşkuyla karşıladılar. Görmüş olduğumuz ilgiden son derece memnunuz” dedi.  Satıcıların, satıştan memnun olduklarını ifade ettiklerini söyleyen Eroğlu, bundan mutluluk duyduğunu kaydetti. 
Tüm ürünlerin toplu bir şekilde pazarda satışa sunulmasının çok önemli olduğunu belirten Eroğlu, Güzelyurt, İskele, Lefkoşa pazarlarını gezerek halkla görüştüğünü, alışveriş yaptığını, bu ziyaretten ve ilgiden memnun olduğunu ifade etti. 

Güncelleme Tarihi: 05 Ocak 2015, 10:23
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner456

banner459

banner455

banner460