banner556

Hastalara moral verdi

Sağlık Bakanı Gülle hastane ve sağlık kurumlarına yönelik bayram ziyaretlerini sürdürüyor

Hastalara moral verdi
Sağlık Bakanı Ahmet Gülle’nin, hastane ve sağlık kurumlarına yönelik bayram ziyaretleri devam ediyor. Bakan Gülle,  Girne Dr. Akçiçek Hastanesi’ni ziyaret ederek, hastane doktorları, sağlık görevlileri ve hastaların bayramını kutladı. Bakan Gülle ziyarette yaptığı konuşmada, bayram dönemlerinin hoşgörü, kardeşlik ve dayanışmanın ön plana çıktığı özel günler olduğunu belirterek, bayram öncesi gerçekleştirdikleri ziyaretlerle sağlık çalışanları, doktorlar ve hastaların bayramını kutladıklarını ifade etti.
Sağlık hizmetlerinin; din, dil, ırk farkı gözetilmeden hoşgörü, yardımlaşma ve kardeşlik temelinde yapılan hizmetler olduğuna da dikkat çeken Gülle, büyük özveriyle bu kutsal görevi sürdüren sağlık çalışanlarının, tedavi gören hastaların ve tüm vatandaşların Ramazan Bayramını kutladı.
Hastalara kırmızı karanfil ve çeşitli hediyeler dağıtan Sağlık Bakanı Ahmet Gülle, vatandaşlara, sağlıklı yaşamaları, bilinçli beslenmeleri, hareketli bir yaşam sürerek olabildiğince sağlıklı bir hayat sürmeleri ve bunu bir prensip olarak hayata geçirmeleri çağrısında bulundu.

Güncelleme Tarihi: 25 Temmuz 2014, 09:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner464

banner472