Mehmetçik’e sponsor desteği

Kaya Grubu Birinci Lig ekibi ile bir yıllık anlaşma imzaladı

Mehmetçik’e sponsor desteği
Birinci Lig kulüplerinden Mehmetçik ile Kaya Oteller Grubu arasında bir yıllık sponsorluk anlaşması imzalandı.
İmzalanan protokol gereğince kulübün ismi de Kaya Mehmetçik olarak değiştirildi.
Konuyla ilgili dün Kıbrıs Türk Spor Yazarları Derneği Konferans Salonu’nda basın toplantısı düzenlendi.

Kubilay: Sosyal sorumluluk yanında spora da destek veriyoruz
Basın toplantısında konuşan Kaya Oteller Grubu Yönetim Kurulu başkan yardımcısı Coşkun Cihangir Kubilay Kuzey Kıbrıs’a yatırımlarının yanında sosyal sorumluluk projelerine de destek verdiklerini belirterek “Mehmetçik çok önemli bir kelime bunun yanına Kaya ismini de ekleyinde daha da önem kazandı” diyerek birlikteliğin herkese hayırlı olmasını diledi.

Sarıçizmeli: Mehmetçik adından daha fazla söz ettirmeli
Mehmetçik Belediye Başkanı Cemil Sarıçizmeli ise sporun gençlerin gelişmesinde büyük öneme sahip olduğunu belirterek “ülkenin en eski ve en köklü kulüplerinden olan Mehmetcik kulübü artık adından daha çok söz ettirmesi lazım. Kaya Mehmetcik olarak çıktığımız bu yolda hedefimiz Süper Lig’dir” dedi.

Göymen: Hedefimiz Süper Lig
Kulüp Başkanı Hüseyin Göymen ise konuşmasında hedeflerinin bu yıl Süper Lig’e yükselmek olduğunu belirterek  “Bu konuda çalışmalarımız devam ediyor. Takımımızı yaptığımız transferlerle güçlendirdik. Transfer çalışmalarımıza teknik heyetin verdiği rapor doğrultusunda devam edeceğiz” dedi.

Berkan: Başarı gelecektir
Kaya Oteller Grubu KKTC Bölge Müdürü Nihat Berkan ise Kaya Grubunun bölgeye ve sosyal sorumluluk projelerine verdiği öneme dikkat çekerek Mehmetçik Kulübü ile farklı bir yola çıktıklarını belirterek bu konuda başarının geleceğine olan inancını dile getirdi.

Güncelleme Tarihi: 06 Şubat 2018, 02:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER