banner493

Olmadı Ferhat

banner514

“Yanlış insanlarla, yanlış zamanda tanıştım” diyerek, hayatına kıyan 15 yaşındaki genç, Yeşilköy’ü mateme boğdu

Olmadı Ferhat
banner432

   Aslen Dipkarpazlı olduğu öğrenilen Yeşilköy sakini 15 yaşındaki Ferhat Bağlar, henüz hayatın baharında iken ailesine ve arkadaşlarına veda etti.

   Okulu yarıda bırakan ve işsizlik sıkıntısı çeken Bağlar’ın, annesi ile tartıştıktan bir süre sonar ortadan kaybolduğu, daha sonar kendi yaşamına kıydığı bildirildi. Bağlar, bu yanlış hareketinden bir gün önce sosyal paylaşım sitesinde mesaj vermiş “Yanlış insanlarla, yanlış zamanda tanıştım” demişti.

   Ferhat Bağlar’ın bu hareketi ailesinin yanı sıra arkadaşlarını ve Yeşilköy sakinlerini çok üzdü. Her ne sebeple olursa olsun, bu tür tercihlere yönelmenin, geride kalanlara büyük acılar çektirdiğini anlatan köy sakinleri “kurtulacağını düşünerek bunu yapanlar, çok sevdiklerini söyledikleri insanları perişan ediyorlar” dedi.

 

Yetkililere uyarı

   Yeşilköy sakinleri dün yaşanan bu acı olay sonrasında, işsiz gençlerde ‘Bali’ kullanımının yaygınlaştığına dikkat çekerek, yetkililerin bu konuda araştırma yapmasını ve önlem almalarını istedi.

   Özellikle kırsal bölgelerde parasal sorunların gittikçe arttığını belirten köy sakinleri “birileri bu bölgelerle ilgilenmeli, işsizliğe care üretecek projeler hayata geçirilmelidir”şeklinde konuştu.

 

Güncelleme Tarihi: 26 Ocak 2014, 02:12
banner512
YORUM EKLE
banner502
SIRADAKİ HABER

banner471

banner465