banner493

Richard şok oldu

Gazimağusa’da yasa dışı bet oynatmakla suçlanan Mehmet İsmailmehmet ile Batuhan Taşer’in  İngiliz patronu tutuklandı

Richard şok oldu
banner432

 Hüseyin ÇİÇEK

Gazimağusa’da düzenlenen operasyonda Malavi, Kenya, Zambiya, Lesokto ve Uganda gibi üçüncü dünya ülkelerine sanal bet hizmeti verdikleri öne sürülerek tutuklanan Mehmet İsmailmehmet ile Batuhan Taşer’in, İngiliz patronu Richard Micheal Nash da gözaltına alındı. Zanlı dün tutuklama talebiyle mahkemeye çıkarıldı. 
Mali Şube’de görevli polis, 2 Ağustos 2019 tarihinde Mağusa’da Gülümser Sokak’ta bulunan bir apartman dairesinde mahkeme emri ile arama yapıldığını söyledi. Yapılan aramada Malavi, Kenya, Zambiya, Lesokto ve Uganda isimli ülkelere yönelik internet üzerinden yasa dışı bahis oynanmasına olanak sağlandığının tespit edildiğini belirten polis,  konu yerde yetkili statüsünde olan zanlı Mehmet İsmail Mehmet ve Batuhan Taşer’in tutuklandığını açıkladı.

Polis, ‘Paton o’ diyor
Polis, meseleyle ilgili olarak Mehmet İsmailmehmet ile Batuhan Taşer’in, patronunu olduğu tespit edilen Richard Micheal Nashın da önceki gün tespit edilerek gözaltına alındığını açıkladı. 
Polis, soruşturmanın henüz tamamlanmadığını bildirerek mahkemeden süre talep etti.
Huzurundaki şahadeti değerlendiren Yargıç Hazan Aksun, zanlının, soruşturma maksatları bakımından bir gün polis nezaretinde tutuklu kalmasına emir verdi. 

banner512
YORUM EKLE
banner502
SIRADAKİ HABER

banner471

banner459

banner473

banner460