banner564
banner556

‘Siyasetim popülizm değil’

Diyalog TV’deki programın ardından açıklama yapan UBP lideri Tatar “Bazı noktalara bilerek girmedim”dedi

‘Siyasetim popülizm değil’

  Ulusal Birlik Partisi (UBP) Genel Başkanı Ersin Tatar, önceki akşam Başbakan Tufan Erhürman’la birlikte Diyalog TV’de yer alan ‘Son Durum’ programına katılarak, iç ve dış konulara ilişkin düşüncelerini ortaya koyduğunu söyledi. Tatar, Diyalog Medya Genel Yayın Yönetmeni Reşat Akar’a teşekkür ederken, program sonrasında çok sayıda tebrik mesajı aldığını belirtti. Bazı konulara bilerek girmediğini ve yanıt vermediğini ifade eden Tatar “Benim siyasetim demagoji ile oy toplamak değildir”dedi.

banner571

   Tatar’ın sosyal medya paylaşımı şöyle: 
   “Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin iyi, şeffaf, temiz bir şekilde yönetilmesini, halkımızın layık olduğu gelişmişlik seviyesine çıkmasını, Kıbrıs konusunun egemenliğimize, özgürlüğümüze, güvenliğimize, Anavatan Türkiye ile bağlarımıza özen gösterilerek bir neticeye bağlanmasını isteyen, bunun için çaba gösteren bir siyaset adamı olarak Başbakan Sayın Tufan Erhürman’la birlikte Diyalog TV’deki programa katıldım.
Her şeyden önce programı hazırlayan Reşat Akar ve DİYALOG TV’ye, program sırasında ve sonrasında bana destek veren tüm vatandaşlarımıza teşekkür ederim.
Programda, ülkemizde yaşanan ciddi ekonomik sorunlar, Dome Otel ve KBTEK’teki yanlışlar üzerinde samimiyetle halk yararı için durdum.
Kıbrıs konusunda Anavatan Türkiye’nin de destek verdiği, artık alternatif çözümlerin de masaya gelmesi yönündeki politikamızı net bir şekilde ortaya koydum.
Programın seviyeli bir şekilde ilerlemesine özellikle dikkat ettim ve bazı noktalara bilerek girmek, yanıt vermek istemedim.
Halkımızın şunu bilmesini özellikle istirham ediyorum: Ersin Tatar popülizm, aldatmaca, güzel laflar, demagoji ile oy toplamak için siyasette değildir. Benim ideallerim vardır. Ve inşallah halkımızla birlikte çok daha güzel günlere ulaşacağız.” 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner582

banner471

banner581

banner473