banner564
banner622

Taçoy’dan İş-Kur’a ziyaret

Demokrat Parti-Ulusal Güçler (DP-UG) Genel Sekreteri, Lefkoşa Milletvekili Hasan Taçoy Türkiye Cumhuriyeti Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı’na bağlı Türkiye İş Kurumu’nu (İŞKUR) ziyaret etti.

Taçoy’dan İş-Kur’a ziyaret
banner598
DP-UG’den verilen bilgiye göre Taçoy, İŞ-KUR Genel Müdürü Nusret Yazıcı ile KKTC’de bazı projeler yapılmasıyla ilgili bir ön görüşme gerçekleştirdi.
Görüşmede, KKTC’de yerel iş gücünün ve istihdamın düzenlenmesi, iş bulma ve meslek edinme konularında neler yapılabileceği ele alındı.
İŞ-KUR Genel Müdürü Nusret Yazıcı’nın KKTC’ye bir ziyaret gerçekleştirerek, konuların yerinde incelenmesi konusunda Hasan Taçoy ile fikir birliğine vardığı belirtildi.
Hasan Taçoy, AK Parti 1.Olağanüstü Kongresi’ne katılmak üzere gittiği Ankara’daki temasları çerçevesinde, Kırıkkale Esnaf Odaları Birliği Başkanı Süleyman Köstekli’yi de makamında ziyaret etti.

Güncelleme Tarihi: 29 Ağustos 2014, 09:07
YORUM EKLE
YORUMLAR
Turkish power
Turkish power - 2 yıl Önce

Birakin palavrayi hak hukuk diyorsanız Annan referandumunu reddeden crans montanada masadan kalkan çözüm olmadan AB'ye tam üye yapılmayacak denip tam üye yapılanlara bakacaksın ne planı sunacaksi ananı bacını mı utopyaci hayalperest şark entelijanslari bir kerede calisalim adam gibi üretelim yarım gün mesai yapmayalım maaşlar TC den gelirken TC de olmayan HP ve 13. Maaştan vazgeçelim yardımları yatırıma donusturelim kısır çekişmelerden vazgeçelim yalaka yancı olacağımıza ayaklarımız üzerinde duralım yok arkadaş yok varsa yoksa belesten AB üyeliği yatışla beleş maaş vs vs ne verip ne satıp yamanabiliriz çabaları yemezler yedirtmezler

Bla bla
Bla bla - 2 yıl Önce

Sayın üstadım siz muhtar hayranlarınız ihtiyar heyeti azaları ununu eleyip elegini asan romantik buyuklerimiz

SIRADAKİ HABER

banner471

banner474