banner564
banner556

Tam destek aldı

Ahmet Benli, “Temiz Düşün" Çevre Temizliği ve Çevre Koruma Projesi hakkında, İskele bölgesindeki belediye başkanlarına bilgi verdi

Tam destek aldı
 Kıbrıs Türk Belediyeler Birliği Başkanı Ahmet Benli, “Temiz Düşün” isimli çevre kampanyası dolayısıyla İskele Belediyesi’ni ziyaret etti.
   İskele Belediye Başkanı Hasan Sadıkoğlu ve İskele İlçesi’ne bağlı belediyeler; Mehmetçik Belediye Başkanı Cemil Sarıçizmeli, Yeni Erenköy Belediye Başkanı Mehmet Kadı, Dipkarpaz Belediye Başkanı Suphi Coşkun ile İskele Belediyesi’nde bir araya gelen Ahmet Benli, Cumhurbaşkanlığı tarafından hazırlanan “Temiz Düşün" Çevre Temizliği ve Çevre Koruma Projesi hakkında bilgi verdi.
   Diğer ilçelerde yapılan çalışmalardan örnekler veren Benli, İskele İlçesi’nde de bu projeyi hayata geçirmek istediklerini ifade etti.
   Kampanyaya İskele Belediyesi olarak destek vereceklerini söyleyen İskele Belediye Başkanı Hasan Sadıkoğlu, farkındalık yaratma adına, temizliğe ayrıca önem verdiklerini vurguladı. 
   Toplantıda; İskele Belediyesi, Mehmetçik Belediyesi, Yeni Erenköy Belediyesi ve Dipkarpaz Belediyesi, “Temiz düşün” Çevre Temizliği ve Çevre Koruma Projesi’ne birlikte katkı yapma kararı aldı. Buna göre bu belediye sınırları içerisinde 15 iş günü olacak şekilde 2 Mayıs’ta başlayacak temizlik çalışmaları 23 Mayıs’ta son bulacak.

Güncelleme Tarihi: 13 Nisan 2017, 09:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner456

banner473