Değirmenlik Belediyesi Gündüz Bakım Merkezi’nde etkinlik düzenlendi

“5’inci Mevsim Yaşam”

Değirmenlik Belediyesi Gündüz Bakım Merkezi’nde etkinlik düzenlendi
banner432

Değirmenlik Belediyesi Gündüz Bakım Merkezi’nde “5. Mevsim Yaşam” etkinliği düzenlendi.

Verilen bilgiye göre, Meriç’te bulunan ve 65 yaş üzeri bireylere hizmet veren Gündüz Bakım Merkezinde yer alan etkinlikte, Değirmenlik Belediye Başkanı Ali Karavezirler ve Gündüz Bakım Merkezi Sorumlusu Yüksek Hemşire Laden Serinsu Konuşur konuşma yaptı. Etkinlik, merkez üyelerinin Amber Unuz eğitmenliğinde hazırladıkları sergi açılışıyla devam etti.
Etkinlikte, Değirmenlik Belediyesi Halk Dansları Topluluğu Dillirga Grubu gösteri yatı, 5. Mevsim Yaşam Korosu şarkılar söyledi. Etkinlik, sertifika takdiminin ardından gökyüzüne balon uçurulmasıyla son buldu.
Değirmenlik Belediye Başkanı Ali Karavezirler etkinlikte yaptığı konuşmada, Gündüz Bakım Merkezi’nin “büyüklerimizin sosyalleşmesi açısından önemli” olduğuna vurgu yaptı.
Karavezirler, merkezde emeği olan tüm yetkililere ve sorumlulara teşekkür ederek, belediye başkanı olarak göreve geldiği ilk günden buyana her zaman “Biz bir aileyiz” dediğini kaydetti ve kendisi ile birlikte çalışan tüm meclis üyelerine, muhtarlara ve belediye personeline teşekkür etti.
 

Diyalog Gazetesi

banner478
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner464

banner459

banner468

banner460