Arabesk müziğin güçlü sesi Hakan Altun, muhteşem bir konsere imza attı.

Romantik şarkıların prensi ''aşka ihanet eden cezasız kalmaz'' diyor

Arabesk müziğin güçlü sesi Hakan Altun, muhteşem bir konsere imza attı.

  Arabesk müziğin güçlü sesi Hakan Altun, Jolly Joker Vadistanbul sahnesinde muhteşem bir konsere imza attı.
   Sevilen şarkısı "Telefonun Başında Çaresiz Bekliyorum" şarkısı ile hayranlarını karşısına çıkan Hakan Altun, söylediği romantik şarkılara konserinin ilk bölümünde duygusal rüzgarlar estirdi.
   Konserinin ikinci bölümüne hareketli şarkılar ile başlayan başarılı sanatçı, ''Hemen her konserimde alkışlayanlara aşk, sağlık, yüz binlerce dolar ve euro gibi şeyler temenni ediyorum. Umarım bir gün biri çıkıp karşıma ''Hakan Abi ben zengin oldum'' der. Bu kadar temenni boşa gitsin istemem.'' sözleri ile etkinlik alanını dolduran yüzlerce kişiyi tebessüm ettirdi. 
   Ardından konuşmasına devam eden Altun, "Aşk dünyanın belkide en güzel duygusu. Lakin biz insanlar bazen o güzel duyguyu da bir şekilde kirletebiliyoruz. Nasıl ki aşk dünyanın en güzel duygusuysa, ihanette dünyanın en kötü davranışlarından biri. Aşka ihanet edenler asla cezasız kalmaz. Bunu asla unutmayın." diyerek "Aşk Lütfen Gel" şarkısını okudu.
Yaklaşık üç saat süren ve aralarında ünlü oyuncu Celil Nalkaçan ve iş adamı Murat Aksu gibi isimlerinde olduğu yaklaşık bin kişilik kalabalık bir kitlenin izlediği konserinin veda şarkısı olarak başlangıçta söylediği "Telefonun Başında" şarkısını tekrar seslendiren Hakan Altun, tezahüratlar eşliğinde sahnesini noktaladı.
 
 

Güncelleme Tarihi: 11 Kasım 2018, 06:55

Diyalog Gazetesi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER