Merit ‘Miss Mediterranean 2019’ yarışmasında Portekizli Bruna Silva birinci oldu

Akdeniz’in Kraliçesi

Merit ‘Miss Mediterranean 2019’ yarışmasında Portekizli Bruna Silva birinci oldu

Kuzey Kıbrıs’ta düzenlenen ‘Miss Mediterranean 2019’ Güzellik Yarışması’nda Portekiz adına katılan Bruna Silva Kraliçe seçildi.

Merit Royal Hotel ve Merit Royal Premium Hotel ortak etkinliğinde düzenlenen Miss Mediterranean 2019 Güzellik Yarışması, 15 ülkeden birbirinden güzel genç kızın mücadelesine ev sahipliği yaptı. Sunuculuğunu Lübnanlı başarılı program yapımcısı Nermine Korban Bechara’nın yaptığı yarışmada, güzeller jüri üyelerinin karşısında dereceye girebilmek için mücadele etti. 
Joelle Saadeh, Mher Kandoyan, Ziad Asmar, Firas Dababneh, Souha Dayeh, Anastasia Yakovlieva, Nebil Chouman ve Miss Mediterrannean 2018 Telma Madiera’dan oluşan jüri üyelerinin karar vermekte bir hayli zorlandıkları görüldü. 

Maltalı Natalia ikinci oldu
Yapılan değerlendirmeler sonunda güzellik tacını takmayı başaran isim Portekiz güzel Bruna Silva oldu. Malta’dan yarışmaya katılan Natalia Galea ikinci olurken, Montenegro güzeli Tijuana Cetrovic üçüncülüğü elde etti. Faslı Manal El Abboubi ise Merit güzeli seçildi. 

Arap dünyasının Whitney Houston’u mest etti
Gecenin finali ise keyifli bir konser ile yapıldı. Dans gösterilerinin ardından sahneye gelen Tunuslu ünlü şarkıcı Yosra Mahnouch, geceyi zirveye taşıdı. “Arap dünyasının Whitney Houston’u” olarak adlandırılan ve Orta Doğu ülkelerinde önemli bir hayran kitlesi bulunan Yosra Mahnouch, 21. yüzyılın “Doğu yıldızı” olarak da tanımlanıyor. Giymiş olduğu siyah elbisesi ve sesinin büyülü güzelliği ile geceye katılan konukları mest eden Yosra Mahnouch, yaklaşık 2,5 saat sahnede kalarak izleyenlerine unutamayacakları bir gece yaşattı. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER