banner493

Merit Royal'de Assi El Hallani sesiyle, Hanine El Alam ise kemanıyla unutamayacakları bir gece yaşattı

Muhteşem bir müzik ziyafeti

Merit Royal'de Assi El Hallani sesiyle, Hanine El Alam ise kemanıyla unutamayacakları bir gece yaşattı
banner432

Tatillerini Kuzey Kıbrıs’ta geçiren ve Merit Royal Hotel’de konaklayan turistler, tam anlamıyla bir müzik ziyafetine şahit oldu. Lübnanlı sanatçılar Assi El Hallani sesiyle, Hanine El Alam ise kemanıyla hayranlarına unutamayacakları bir gece yaşattı.
Deniz kenarına kurulan özel konser platformunda hayranlarıyla ilk buluşan Lübnanlı ünlü keman virtüözü Hanine El Alam oldu. Yoğun bir alkış eşliğinde sahneye gelen ve bir saat performans sergileyen Hanine El Alam, hayranlarını adeta büyüledi. 
Gecenin bir diğer ismi ise ünlü sanatçı Assi El Hallani oldu.  Müzik kariyerine 17 yaşında başlayan ve bir TV yarışması olan Studio Al Fan'ı kazandıktan sonra şöhret basamaklarını hızla tırmanan Assi El Hallani, sevilen şarkılarının pek çoğunu izleyenleriyle hep bir ağızdan seslendirdi. Kadın hayranlarının yanı sıra erkek hayranlarının da yoğun ilgi gösterdiği Assi El Hallani’in sergilediği performans büyük alkış aldı.
El Hallani, konserinin ilerleyen saatlerinde oğlu Walid El Hallani’yi sahneye davet etti. Assi ve Walid El Hallani, birlikte "Mali Saber Ya Nas" şarkısında düet yaptılar.  Konser alanını dolduran izleyiciler, muhteşem düetin ardından "bi daha" sesleriyle açık havayı inletti. Baba-oğul da hayranlarını kırmadı.
 

banner512
YORUM EKLE
banner502
SIRADAKİ HABER

banner456

banner459

banner472

banner460