O bir diva

“Ortadoğu’nun Madonnası” olarak anılan Lübnanlı Haifa Wehbe, Merit Crystal Cove Hotel’de unutulmaz bir konser verdi

O bir diva
banner432
“Arap dünyasının divası” olarak anılan Lübnanlı Haifa Wehbe, Merit Crystal Cove Hotel’de unutulmaz bir konser verdi. People Dergisi tarafından düzenlenen bir ankette “Dünyanın en güzel 50 kadını” arasında yer alan Wehbe, güzelliği kadar kıyafetleri ve danslarıyla da dikkat çekti.

Sesi, güzelliği ve politik duruşuyla “Ortadoğu’nun Madonnası” olarak da anılan Lübnanlı Haifa Wehbe, Merit Crystal Cove Hotel’in eğlence merkezi Crystal Bodrum’da çoğunluğunu Ortadoğu’nun çeşitli ülkelerinden gelen misafirlerin oluşturduğu yüzlerce kişiye unutamayacakları bir konser verdi. Hayranlarının alkışları arasında sahneye çıkan Haifa Wehbe, ilk kez geldiği Kuzey Kıbrıs’ta böylesi bir kitle ile karşılaştığı için çok mutlu olduğunu söyledi.

Haifa Wehbe, ten rengi simlerle işli giysisiyle dikkat çekti. Özellikle Arap kadınların konser boyunca danslarıyla sürekli olarak eşlik ettikleri Haifa Wehbe, “Kuzey Kıbrıs’a ilk kez geliyorum. Burada ve sizlerle olduğum için çok mutluyum. İnşallah tatil için de geleceğim” dedi.

2002 yılında “Miss Lübnan” seçildikten sonra müzik kariyerine adım attan ve bugüne kadar 4 albüm yapan Haifa Wehbe, konuklarının istek parçalarını da geri çevirmedi. Konuklar, Haifa Wehbe’nin fotoğrafını çekebilmek için birbirleriyle yarıştılar.  Bol bol hatıra fotoğrafı çektiren Haifa Wehbe’yi dinlemeye gelen kadın konuklar da şıklıklarıyla dikkat çekti.

Güncelleme Tarihi: 08 Haziran 2015, 09:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner464

banner459

banner473

banner460