Sudi Etuz defilesinde podyumda yürüyen kedi herkesi gülümsetti

Sürpriz konuk

Sudi Etuz defilesinde podyumda yürüyen kedi herkesi gülümsetti
banner432

 Her sezon farklı ve tarihi bir mekanda defile yapan Sudi Etuz, bu kez de Mercedes Benz Fashion Week Istanbul kapsamında, Unkapanı Plakçılar Çarşısı'nı tercih etti.

Bir dönem şöhret olabilmek uğruna, elinde avucunda ne varsa satıp İstanbul’a gelenlerin ilk uğrak yeri olan Unkapanı Plakçılar Çarşısı, dün bir defileye ev sahipliği yaptı.
Her sezon farklı ve tarihi mekanlarda yeni koleksiyonunu tanıtmayı tercih eden Sudi Etuz markasının kurucusu Şansım Adalı, İMÇ’deki defilesiyle moda severleri geçmişe götürdü. Her ne kadar mekan buram buram nostalji koksa da, tasarımlar son derece moderndi…
İzleyenleri yıllar önceki müzik kasetleri ve plakların olduğu yıllara götüren Plakçılar Çarşısı'ndaki defilenin müzik kabininde dj'liğini ise Okan Bayülgen'in eski eşi Şirin Ediger vardı. Ediger defile öncesi Zeki Müren, Bülent Ersoy, Orhan Gencebay gibi efsane isimlerin eski parçalarını çaldı.
Dönemin arabesk yıldızları ve sanat müziğinin starlarının afişleriyle süslenen çarşıdaki defilede bir de davetsiz bir misafir vardı. Çarşıda dolaşırken kendini podyumda bulan kedi, modellere eşlik etti.
 

Diyalog Gazetesi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER