banner493

143 futbolcu kulüp değiştirdi

Futbolda, ana transfer dönemi dün tamamlandı

143 futbolcu kulüp değiştirdi
banner432
Futbolda 1 Temmuz tarihinde başlayan ana transfer dönemi dün tamamlandı. Ana transfer döneminde kiralık, serbest ve bonservisli olmak üzere 143 futbolcu kulüp değiştirdi.
Transferin son günü olan dün Futbol Federasyonu yşne hareketli saatler yaşadı. 17.00 olarak belirlenen transfer süresi yoğunluk nedeniyle 18.00’e kadar uzatıldı. Son transfer ise Lapta kulübü tarafından yapıldı.
Kulüpler istedikleri futbolcuları 24 Eylül tarihine kadar kiralık olarak kadrolarına katabilecekler. Yabancı oyuncular için ise 9 Ekim’de sona erecek.

1. DERVİŞ KOLCU KKTSK BÜYSK T
2. ATAKAN TUTAR DÖRTYOL DP T
3. MUSTAFA KILIÇ DTB BÜYSK T
4. HASAN KIRMAZ YAK KARŞIYAKA GT
5. ERTUĞ ERGİN YSK BÜYSK ST
6. TURGAY YILDIZ GAZİVEREN DENİZLİ GT
7. AHMET ŞEKEROĞLU GAZİVEREN DENİZLİ GT
8. KEMAL ERSES GAZİVEREN DENİZLİ GT
9. NURİ GAZİTEPE GAZİVEREN DENİZLİ GT
10. HÜSEYİN GÖKŞAN Y.BOĞAZİÇİ L.G.B T
11. MEHMET ÇAVUŞ GEÇİTKALE L.G.B T
12. EFE EFEOĞLU SERDARLI GÖRNEÇ T
13. DOĞAN GÖZÜTOK ÇAYÖNÜ GÖRNEÇ GT
14. BURÇİN KERİMOĞULLARI GÖRNEÇ DEĞİRMENLİK  T
15. MEHMET KANAT GSK TOL T
16. MUSTAFA AYKER GG TOL T
17. HASAN SEDATGİL DAĞYOLU KARŞIYAKA T
18. ALİ DUVARCI YAK GG T
19. HASAN PİRO ÇTSK KKTSK T
20. ERDOĞAN EMİROĞULLARI TÜRKMENKÖY SERDARLI T
21. HASAN BAHTIKARA TÜRKMENKÖY SERDARLI T
22. UĞUR ŞANVERDİ GÖRNEÇ SERDARLI T
23. ÇAĞATAY GÜRLER YAK SERDARLI GT
24. MEHMET TURGUT Y.B/İÇİ SERDARLI GT
25. İRFAN BOŞNAK GÖRNEÇ SERDARLI T
26. LATİF EMİROĞULLARI TÜRKMENKÖY DEĞİRMENLİK T
27. ZİHNİ TEMELCİ B.BAĞCIL YAK T
28. HÜSEYİN YILDIRIM DEĞİRMENLİK GÖRNEÇ T
29. NECATİ YILDIRIM HASPOLAT GÖRNEÇ GT
30. BURAK KARABACAK MUTLUYAKA DP T
31. VELİ KARABACAK MUTLUYAKA DP GT
32. HASRET DEVİR PAŞAKÖY      GÖÇMENKÖY      T
33. MUSTAFA BAKIR CİHANGİR L.G.B.  T
34. ÖZERK GÖÇMEN GEÇİTKALE GÖRNEÇ  T
35. TURAN İLÇIKTAY DEĞİRMENLİK KARŞIYAKA    T
36. NECİP EVLEKSİZ DÖRTYOL        DUMLUPINAR     T
37. HÜSEYİN YEŞİLBAŞ GEÇİTKALE DUMLUPINAR    T
38. SERKAN ZEYİN DÜZKAYA BÜYSK ST
39. GÖRKEM ÖZDEN YAK BÜYSK T
40. ADNAN YILDIZ DOĞANCI BYSK ST
41. İSMAİL SAYGILI AYDINKÖY BYSK GT
42. BURAK SARIKAYA TATLISU SERDARLI T
43. ÖMER E.GÜL YAK BYSK GT
44. HASİP ULUHAN GAZİVEREN BYSK GT
45. FEHİM YILMAZ DEĞİRMENLİK GÖRNEÇ T
46. ÖMER DEPRELİ ÇANAKKALE MTG T
47. ZEKAİ SERDAR YALOVA B.BAĞCIL T
48. MUSA ŞANLIER ÇTSK KKTSK T
49. BURAK N.ÖZERİN AYSK DEĞİRMENLİK T
50. HAŞİM GİRGİN GÖRNEÇ DEĞİRMENLİK T
51. BİRKAN GERTİK ABTSK DEĞİRMENLİK T
52. ALİ AYDEMİR TOL L.G.B ST
53. HASAN ÖZKAN ZÜMRÜTKÖY DENİZLİ ST
54. ÖMER ÖNDER ÖZKAN DEĞİRMENLİK KARŞIYAKA T
55. ZAFER SUKUŞU YILMAZKÖY KARŞIYAKA T
56. BARIŞ ÇETİN TATLISU GHE T
57. BURAK ELİGÖN TOL GHE T
58. MEHMET GÜRPINAR AYSK KARŞIYAKA T
59. BATSHI PATRICK ÇTSK YAK T
60. ESİN SONAY ÇTSK YAK T
61. METİN DAĞAŞANER HAMİTKÖY GHE T
62. MUSTAFA TATLI YAK HAMİTKÖY T
63. CELAL HABEŞOĞLU CİHANGİR HAMİTKÖY T
64. MEHMET ALŞAN YSK DOĞANCI T
65. ULUÇ BAŞAR YSK DOĞANCI T
66. EMRECAN KARADAŞ GHE TOL T
67. SAMET KESKİN GHE TOL T
68. İLKE ADAK METEHAN ORTAKÖY T
69. OKAN KİBAR GSK BYSK GT
70. KEMAL UÇANER LTSK BYSK T
71. EMRAH ŞEHSUVAROĞLU YAK GİYSK GT
72. SERTAN BERKSU YAK OSK T
73. CENK YILMAZ LAPTA TOL ST
74. YASİN KANSU KKTSK BÜYSK T
75. FERİT PORTOKALCIOGLU BÜYSK DENİZLİ GT
76. TANJU HAMDİ BÜYSK DENİZLİ GT
77. MURAT ŞANYOL KALKANLI DENİZLİ GT
78. BARIŞ RABO AYSK TOL T
79. HASAN UNUZ MİNARELİKÖY DEĞİRMENLİK GT
80. GÜRKAN ÖZTÜRK HASPOLAT ORTAKÖY T
81. RAİF GÜÇKAN GEÇİTKALE GHE T
82. SERDAR ÖZSÖNMEZER DTB GHE GT
83. GÖRKEM ÇIRAKOĞLU SERDARLI DP T
84. MERT ÖZCÖMERT MARAŞ DP T
85. HASAN ŞEMMEDİ ÇANAKKALE DP T
86. FERHAT DEVİR METEHAN ORTAKÖY T
87. YAŞAR ŞAH AKINCILAR DEĞİRMENLİK T
88. SALİH OYAL LTSK DOĞANCI T
89. MELİH BULAK ÇAYÖNÜ ÇANAKKALE GT
90. OSMAN HAFİYE PİLE ÇANAKKALE GT
91. SALİH KEMANECİLER DP ÇANAKKALE T
92. ONUR SER MTG ÇANAKKALE T
93. HALİL ALTINBAŞ MTG ÇANAKKALE T
94. SÜLEYMAN DEVECİOĞLU MTG ÇANAKKALE GT
95. GÖKHAN ÇALICIOĞLU MM ÇANAKKALE GT
96. İSMET TORUN GB ÇANAKKALE GT
97. MURAT YİĞEN DÖRTYOL ÇANAKKALE GT
98. ERTAÇ TAŞKIRAN KKTSK B.BAĞCIL T
99. TÜRKER KADI GEÇİTKALE TÜRKMENKÖY T
100. MEHMET BİNBOĞA PAŞAKÖY TÜRKMENKÖY T
101. HÜSEYİN TAŞCI ÇTSK SERDARLI T
102. HÜSEYİN ÇİFTÇİOĞLU ABTSK YAK T
103. KADİR KAHYEL MTG B.BAGCIL T
104. MİTHAT KÜÇÜKAKÇAT LAPTA B.BAĞCIL T
105. KEMAL KOKKOZ GAZİVEREN BÜYSK GT
106. EVRİM BELGE GAZİVEREN ÇTSK T
107. HASAN AVCI VTÇB GAZİKÖY T
108. ALİ ELMAS GEÇİTKALE AKOVA T
109. HASAN KINAY YAK GG T
110. BERKAY DEMİR YAK GG T
111. ÖZCAN SAYGI TOL GG T
112. SÜLEYMAN GÖKSU TOL GG T
113. MERT GÜLTUNA LAPTA KARŞIYAKA T
114. ERTAN BULUT GB AKOVA T
115. AHMET H. ADALIER GÖÇMENKÖY HAMİTKÖY GT
116. YAŞAR DOĞU YAK HAMİTKÖY GT
117. İSMAİL TIRLIK AKINCILAR Y.B/İÇİ T
118. ERDEN ÖZERDEN DÜZKAYA OZANKÖY T
119. İBRAHİM ULUŞAN DOĞANCI DENİZLİ GT
120. ÖZGÜR RUSO TATLISU HO CİHANGİR T
121. SALİH ATAKARA AYSK KARŞIYAKA T
122. HÜSEYİN ÇIDAMLI TOL HAMİTKÖY T
123. GÖKHAN YENİGÜN SERDARLI ÇTSK T
124. BENON SELENGIN SERDARLI ÇTSK T
125. KEMAL SOLKANAT GB LTSK GDT
126. KAAN GÜDER ÇANAKKALE MM GT
127. MEHMET ABEY GSK GÖÇMENKÖY GT
128. BERKE KIZILKURT DAĞYOLU GÖÇMENKÖY T
129. AYHAN KIRŞEN LAPTA KARŞIYAKA T
130. İBRAHİM KIRŞEN LAPTA KARŞIYAKA T
131. SUAT KURT GHE GÖÇMENKÖY T
132. CAN ÖZSOY CİHANGİR MM T
133. MURAT ECERSOY DENİZLİ VTÇB T
134. NAZIM AKTUNÇ CİHANGİR TOL T
135. HÜSEYİN HAŞİMOĞLU LAPTA TOL T
136. OLGU KASAPOĞLU GEÇİTKALE DP T
137. RİFAT EMİRHAN GEÇİTKALE DP T
138. ŞEVKİ EMİR GEÇİTKALE DP T
139. ONURHAN YAZICI GEÇİTKALE DP T
140. BATUHAN BİÇENTÜRK GSK LAPTA T
141. GÖKHAN KONYALIOĞLU  KARŞIYAKA LAPTA T
142. MUSTAFA DOLMACI AYSK LAPTA T
143. MACİT ORMANCI AYSK LAPTA T

Güncelleme Tarihi: 16 Ağustos 2014, 08:39
YORUM EKLE
banner502
SIRADAKİ HABER

banner471

banner459

banner472

banner460