banner493

Forest sıkı çalışıyor 

Yeni sezon hazırlıklarını sürdüren Küçük Kaymaklı, son yabancı oyuncuyu belirliyor

Forest sıkı çalışıyor 
banner432

 Beyzade ÜNALMIŞ 

Küçük Kaymaklı çalıştırıcısı Emre Perçinci hazırlık dönemi ile ilgili olarak yaptığı açıklamada zirveyi zorlayan bir takım olmak istediklerini, bunun yanında ise kupada final oynamayı ciddi anlamda arzuladıklarını belirtti. Haziran ayından beri yeni sezona yönelik çalışmalarını sürdürdüklerini ifade eden Emre Perçinci, Küçük Kaymaklı’nın hem zirveye oynayan bir takım olmayı hem de kupada finali hak eden bir camia olduğunu ifade etti.

Geçiş yılı diyebiliriz 
Yeni sezon öncesi ciddi bir idman sayısının ve hazırlık döneminin içinde olduklarını ifade eden Küçük Kaymaklı çalıştırıcısı Emre Perçinci, bu dönem içerisinde ise oyuncularının performansından son derece memnun olduğunu dile getirdi. Geride kalan sezonu tamamlar tamamlamaz yeni sezona yönelik çalışmalara başladıklarını belirten Perçinci, bu dönemin ise bugüne kadar planladıkları gibi devam ettiğini söyledi. Pazar hariç hafta 6 gün çalışma yaptıklarını da ifade eden Küçük Kaymaklı çalıştırıcısı Emre Perçinci, hazırlık maçlarının da başladığını söyledi. Mesarya ve Yonpaş Dumlupınar ile karşılaştıklarını bu iki karşılaşmada olumlu ve olumsuz yönlerini belirlediklerini ifade eden Perçinci, hazırlık maçlarına önlerinde bulunan süreçte devam edeceklerini belirtti. 

Yerli transferi noktaladık 
Yusuf Özbahar ve Talat Dağer transferleri ile eksik bölgelerine bu iki oyuncuyu dahil ederek yerli transfer sürecini bitirdiklerini belirten Emre Perçinci, yabancı transfer konusunda ise son ismi belirleyeceklerini ifade etti. Asare ve Okafor ile her konuda anlaştıklarını ve iki oyuncu ile çalışmalara devam ettiklerini belirten Küçük Kaymaklı çalıştırıcısı Emre Perçinci, son yabancı konusunda ise belirsizlik yaşadıklarını ifade etti. Candy ile ilgilendiklerini doğrulayan Perçinci, bu transferde ciddi yol aldıklarını ancak Candy’nin birden bire süreçten vazgeçmesine anlam veremediğini söyleyen Emre Perçinci, Candy’de yaşanan belirsizlik sonrasında ise B planlarının hazırlandığını belirtti. 

15 Ağustos’ta Kartepe’de kamptayız 
Yeni sezon hazırlıkları çerçevesinde 15 Ağustos tarihinde yurt dışı kampının start alacağını ifade eden Küçük Kaymaklı çalıştırıcısı Emre Perçinci, yoğun geçecek kamp dönemi ile sürece devam edeceklerini ifade etti. Kamp’ın son günü hariç çift idman ve taktiksel ağırlıklı bir program uygulayacaklarını belirten Emre Perçinci, tek hazırlık maçı ile de Kartepe kampını noktalayacaklarını söyledi. Kamp dönüşü Yenicami’nin düzenleyeceği 4’lü turnuvada yer alacaklarını ifade eden Emre Perçinci, Yenicami, Göçmenköy ve Hamitköy’ün yer alacağı turnuva ile son durumlarını da yakından görme fırsatı bulacaklarını söyledi. Okafor’un evraklarını yetiştiremediklerini ve yurt dışı kampında yanlarında olmayacağını ifade eden Perçinci, ülkede yaşadıkları ciddi saha sıkıntısını kamp sürecinde yaşamayacak olmalarının ise kendileri adına pozitif olacağını sözlerine ekledi.
 

YORUM EKLE
banner502
SIRADAKİ HABER

banner456

banner459

banner474

banner460