banner564
banner556

Kazanmak için gideceğiz

Kadrosundaki sakat futbolcularla sezona başlayacak olan Baf Ülkü Yurdu yarın akşam Çetinkaya ile karşılaşacak

Kazanmak için gideceğiz

 K-Pet Süper Liginde ilk hafta Çetinkaya deplasmanına gidecek olan Baf Ülkü Yurdu, eksiklerine rağmen galibiyeti hedefliyor.

Yarın akşam Lefkoşa Atatürk Stadı’nda Çetinkaya ile karşılaşacak olan Baf Ülkü Yurdu, bugün yapacağı antrenmanla maç hazırlıklarını tamamlayacak.

Kazanmak için gideceğiz
Maç öncesi açıklama yapan Baf Ülkü Yurdu teknik direktörü Kemal Yürekli  “Lefkoşa’ya kesinlikle kazanmak için gideceğiz” dedi. Yürekli, ilk maçların zor olduğunu ancak kazanarak lige galibiyetle başlamak istediklerini söyledi. 

55 antrenman ile sezona hazırlandık
Kemal Yürekli sezona toplam 55 antrenman ile hazırlandıklarını belirterek hazırlık maçlarında eksiklerini görerek gidermeye çalıştıklarını kaydetti. Yürekli “bu hafta Çetinkaya maçına 4 antrenmanla hazırlandık. Son antrenmanımız bugün olacak ve maça hazır hale geleceğiz” dedi.

Eksiklerimiz var
Yürekli takımda eksiklerin olduğunu belirterek Hürcan’ın kulak ameliyatı olduğunu Fikri’nin ise geçirdiği ameliyat nedeniyle uzun bir süre olmayacağını ve belkide sezonu kapadığını belirterek “yarın geceki maça genç takımdan da 3 takviye alarak 14 oyuncu ile gideceğiz” dedi.

Kadromuz çok dar ve tecrübesiz 
Kadrolarının çok dar olduğunu belirten Yürekli, dar olmakla birlikte tecrübesiz oyuncuların da olduğunu ancak takımına güvendiğini söyledi. 

İlk maçlar hem zor hemde çok önemli
Kemal Yürekli ilk maçların hem zor hemde önemli olduğunu belirterek “ilk maçımızı kazanıp kendimize güven sağlamak istiyoruz. Çetinkaya da güçlü bir takım tecrübeli bir takım ancak biz kazanmak hedefiyle çalıştık ve moral ve motivasyonumuz o yöndedir. Kazanmak için elimizden geleni yapacağız” dedi. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner471

banner474