Maraş yönetimi Sunat Atun’u ziyaret etti

Maraş Gençlik Spor Kulübü Başkanı Hasan Oy, yöneticiler ve teknik direktör Ahmet Ogan, KKTC Ekonomi ve Enerji Bakanı Sunat Atun’a nezaket ziyaretinde bulundu.

Maraş yönetimi Sunat Atun’u ziyaret etti
Maraş Gençlik Spor Kulübü Başkanı Hasan Oy başkanlığındaki yönetim kurulu Bakan Sunat Atun’a kulübe vermiş olduğu desteklerden ve katkılarından dolayı teşekkür ederek plaket takdim etti.

Sıkıntıları biliyorum
Nezaket ziyaretinde Ekonomi ve Enerji Bakanı Sunat Atun yaptığı konuşmada, ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, Mağusa kulüpleri içerisinde ve bulunduğu konu itibari ile Maraş’ın sıkıntılarını bildiğini ifade ederek, bu konuda üzerlerine düşenin yapılacağını belirtti. Atun, merkezdeki kulüplerin kurumsal yapıya yavaş yavaş geçmeye başladığını, maddi olarak imkanların yaratıldığına vurgu yaparak, diğer kulüplerin bu süreci yakalayamadığından dolayı sıkıntılar yaşadığını bilerek, imkanlar dahilinde maddi ve manevi destek vereceklerini söyledi. 

Başkan destek istedi
Maraş Gençlik Spor Kulübü Başkanı Hasan Oy da, bu sezon tarihinde ilk kez 1.ligde mücadele edecek olan Maraş’ı daha iyi yerlere getirebilmek için çalıştıklarını, daha iyi imkanlar yaratılması için yapmış oldukları birçok girişimlerden olumlu sonuç alamadıklarına vurgu yaparak, bu konuda Bakan Sunat Atun’dan destek istedi. Hasan Oy, yeni dönemde zor bir süreçten geçecek olan Maraş’ın bölge olarak çok fazla maddi gelirin sağlanamadığını ifade ederek, sıkıntıların aşılması noktasında yardım talebinde bulunan başkan Hasan Oy, kulüp yönetimini kabul eden Ekonomi ve Enerji Bakanı Sunat Atun’a kendilerine gösterdiği ilgiden dolayı memnuniyetini dile getirerek, verdiği destek ve katkılardan dolayı kulüp adına teşekkür etti. 

Güncelleme Tarihi: 09 Eylül 2016, 10:17

Diyalog Gazetesi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER