banner564
banner556

6 gün tutuklu

300 gram kokaini midesinde taşıyan yolcu fenalık geçirince yakayı ele verdi

banner587
6 gün tutuklu
 Larnaka Glafkos Kleridis Havaalanı’nda midesinde taşıdığı kokain kapsüllerini teslim ettikten sonra adadan ayrılmaya hazırlanan Polonyalı bir yolcunun tutuklandığı haber verildi. 
   Haravgi gazetesi 39 yaşındaki Polonyalı’nın, cuma günü, “giden yolcu salonu”nda beklerken rahatsızlanması üzerine hastaneye götürüldüğünü yazdı.
   Polonyalı’nın, 1 Ağustos tarihinde midesinde kokain kapsülleriyle adaya geldiğini ve bunları bir kişiye teslim ettiğini, ancak midesinde hala kokain kalmış olabileceğini anlattığını aktaran gazete, hastanede yapılan muayenede mide içerisinde herhangi bir kokain kapsülüne rastlanmadığını kaydetti.
   Polonyalı’nın sorgu sırasında 1 Ağustos tarihinde adaya midesinde 300 gram kokain kapsülüyle geldiğini itiraf ettiğini kaydeden gazete, bunun bir ilk olmadığını, sorgu sonucunda Polonyalı’nın, 16 Temmuz tarihinde de yine midesinde taşıdığı bir kilo kokain kapsülüyle adaya geldiğini ve bunları Lefkoşa Rum kesimi, Limasol ve Larnaka’da çeşitli kişilere dağıttığının ortaya çıktığını belirtti.
   Habere göre mahkemeye çıkarılan Polonyalı hakkında altı gün tutuklu kalma kararı alındı.

Güncelleme Tarihi: 08 Ağustos 2016, 10:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner582

banner471

banner581

banner473