Barbet: İşbirliği devam etmeli

Başbakan Yardımcısı ve Maliye Bakanı Serdar Denktaş, Hüseyin Barbet başkanlığındaki KKTC Muhtarlar Birliği heyetini kabul etti.

Barbet: İşbirliği  devam etmeli
banner432
Başbakan Yardımcılığı ve Maliye Bakanlığı’ndan yapılan yazılı açıklamaya göre kabulde, muhtarların sorunları ve bu sorunların aşılması noktasında neler yapılabileceği konuşuldu.
Denktaş, muhtarlara her ayın farklı tarihinde yapılan ödemelerin belli bir tarihe bağlanması için gerekli çalışmaların başlatıldığını anımsatarak, “Bizim hükümet olarak uğraşımız hem mali disiplini sağlamak hem de siyasal istikrarı belli bir noktaya getirmek adına sivil toplum örgütlerimizin direkt muhatabı olmaktır. Bu nedenle sizlerle zaman zaman bir araya geliyoruz. İşbirliği içinde çalışmalarımız devam edecektir. Çalışmalarınızda başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.
KKTC Muhtarlar Birliği Başkanı Hüseyin Barbet de yaptığı konuşmada, muhtar ödeneklerinin arttırılması için çalışma yapılmasını talep ettiklerini kaydederek, her zaman işbirliği içerisinde oldukları Başbakan Yardımcısı Denktaş’ın sorunlarının çözümünde kendilerine yardımcı olacağına inanç belirtti.

Güncelleme Tarihi: 18 Haziran 2016, 09:41

Diyalog Gazetesi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner456

banner459

banner455

banner460