banner556

Bilet fiyatları uçuyor

Pegasus ile THY’nin bugünden itibaren Ercan’a uçuşlarında ek seferler var

Bilet fiyatları uçuyor

 Pelin YÜKSELAY

Kurban Bayramı tatilinin 9 güne çıkması dolayısıyla havayolu şirketleri yurt içi ve yurt dışı seferlerini artırdı. Diyalog’un elde ettiği bilgilere göre; Pegasus Hava Yolları, bugünden başlayarak 3 Eylül’e kadar iç hatlarda 108, Ercan’a yönelik uçuşlarda ise ek sefer yapacak.
   Buna karşın THY’nin, bugünden itiberen Ercan’a yönelik sefer sayısında ciddi artışların olduğu gözlemleniyor. Bugün 10’u direk olmak üzere İstanbul ile Ercan arasında 28 sefer düzenlenecek. Bu seferlerin 18’i Ankara bağlantılı gerçekleşecek.
   THY’nin yarın İstanbul-Ercan arasında 25, Pazar günü de 24 sefer gerçekleştirmesi bekleniyor. Bu seferlerin önemli bir kısmı yine Ankara üzerinden gerçekleşecek.
   THY’nin bugün için İstanbul-Ercan arasında tek yön en düşük bilet fiyatı 420, en yükseği ise Bin 44 TL. Yarın için en düşük 544, en yüksek Bin 44, Pazar günü de en düşük 494, en yüksek Bin 44 TL.

Pegesus daha ucuz
Pegasus’un ise bugün İstanbul’dan, Ercan’a direk 7 uçuşu var. En düşük bilet fiyatı bugün için 254, en yükseği 661 TL.
   Yarın İstanbul-Ercan arasında 6, Pazar günü de 7 sefer gerçekleşecek. Yarın ve Pazar günü tek geliş bilet fiyatı ise 309 TL ile 439 TL arasında değişiyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner471

banner473