banner493

Bol bol kitap okuyun

Hüseyin Avkıran Alanlı, Meclis Başkanı ve milletvekili koltuklarına oturan çocuklara, çalışmalar hakkında bilgi verdi, nasihatlerde bulundu

 Bol bol kitap okuyun
banner432
Cumhuriyet Meclisi Başkan Vekili Hüseyin Avkıran Alanlı, dün Çayırova İlkokulu öğrencilerini, öğretmenlerini ve Okul Müdürü Ali Bolatcan’ı kabul etti.
Meclis’ten yapılan açıklamaya göre, ziyarette çocuklarla sohbet eden Alanlı, çocuklara Meclisi de gezdirdi. Meclis Başkanı koltuğuna ve milletvekili koltuklarına oturan çocuklar Meclis çalışmaları hakkında bilgi edindi. 
Cumhuriyet Meclisi Başkan Vekili Hüseyin Avkıran Alanlı, çocuklara yaptı konuşmada, “güçlü ve güçsüz yönleriniz ile sizler birer bütünsünüz, bu sebeple her çocuk bir kahramandır’’ diyerek, çocukların ne kadar değerli olduğunu dile getirdi.
Alanlı, “Biz kahramanlarımızı, yani sizi, her halinizle seviyoruz geleceğimizi siz kahramanlarımıza emanet ettiğimiz için içimiz çok rahttır. Sizin de bu sürece hazırlanmanız için çok çalışmanız gerekiyor. Kültürel faaliyetlerde bulunarak bol bol kitap okuyunuz’’ şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 27 Nisan 2016, 09:22
banner512
YORUM EKLE
banner502
SIRADAKİ HABER

banner471

banner459

banner455

banner460