banner564
banner556

Camı kırıp girdiler

DP lideri Serdar Denktaş’ın Sadrazamköy’deki villası soyuldu

banner611
Camı kırıp girdiler
banner598
banner616

Maliye eski Bakanı ve Demokrat Parti (DP) Genel Başkan Serdar Denktaş'ın, villası soyuldu.
Denktaş’ın Sadrazamköy’deki Livera Sitedeki bulunan villasına giren hırsızlar, TV, radyo-teyp çalar, küçük mutfak aletleri, ütü gibi elektronik eşyalar çaldı. 
Hırsızların villanın camlarını kırarak içeri girdikleri öğrenildi.
Polisten alınan bilgiye göre; hırsızlık olayının 16 Haziran ile 5 Temmuz tarihleri arasında meydana geldiği, sadece Denktaş’ın değil, aynı sitedeki üç villaya daha hırsız girdiği belirtildi.
Olayla ilgili soruşturma sürerken, Denktaş’ın evinin soyulduğu olayı kısa sürede sosyal medya ve haber sitelerinde paylaşıldı.
Haberin medyaya düşmesinin ardından bazı olumsuz yorumlar yapıldı. 
Yapılan yorumlara isyan eden Serdar Denktaş, kendisine ‘hırsız’ diyen sosyal medya kullanıcılarına “Ne hırsızlığımı gördünüz, varsa polise gidin”çağrısında bulundu.
Habere yapılan yorumlarda ‘devleti daha çok soydunuz, size bir şey olmaz’ mesajları yazılırken, Denktaş da kendi hesabından şu paylaşımda bulundu:
“Bugün yazlık olarak kullandığımız eve hırsız girdiği haberiyle uyandık. Üzüldüm elbette ama cana zarar gelmesin diyerek verilen zararı tamir etmeye başladık. İstemediğim halde haber bir şekilde haber sitelerine yayıldı. Arayarak geçmiş olsun mesajlarını ileten dostlara teşekkür ederim. Ama haber sitelerinin altına saçma salak yorumlar atan, kimisi sahte hesap kimisi gerçek hesap, kişilerin yazdıklarını okudukça kahroldum.. Bu insanlar Kıbrıslı Türk olamaz. Bu insanlar parçası olduğum bu halkı temsil edemez. Hangisine ne kötülüğüm oldu söylesinler. Hangi hırsızlığımı yakalamışlar suç duyurusunda bulunsunlar. Böylesi bir olayda dahi nefret kusmalarına neden olan suçumu söylesinler.
Ve bilsin bu saçma salak yorumları yapanlar ve yaptırtanlar... Vicdanım rahat bir şekilde bu ülkenin insanına olan inancımı kıramayacaksınız...
Bugün şu veya bu nedenle bu inanılmaz yorumları yapanlar gerçekle buluşacaklar ve o gün utanacaklardır.” 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner582

banner608

banner581

banner473