Çekmecelioğlu bıçakla yaralandı

banner453

Aynı işyerinde çalışan güvenlik görevlisi ile cankurtaran arasında çıkan kavgada kan aktı

Çekmecelioğlu  bıçakla yaralandı
banner432
banner480
Aynı işyerinde çalışan güvenlik görevlisi ile cankurtaran arasında çıkan kavgada kan aktı.
Kavga, Çatalköy’de faaliyet gösteren bir otelin güvenlik ofisi içerisinde güvenlik görevlisi İsmail Çekmecelioğlu ile cankurtaran Dercan Aksüt arasında meydana geldi.
Dercan Aksüt, masa üzerindeki maket bıçağını alarak, Çekmecelioğlu’na gelişi güzel saldırarak vücudunun çeşitli yerlerinden yaraladı. Gözaltına alınan zanlı dün teminat talebi ile Girne’de mahkemeye çıkarıldı.
banner477
Duruşmada zanlı hakkındaki iddiaları aktaran polis, önceki gün saat 17.30 sıralarında Çatalköy’de faaliyet gösteren bir otel’in güvenlik ofisi içerisinde İsmail Çekmecelioğlu ile Dercan Aksüt arasında iş yapma konusu yüzünden çıkan tartışma sonucu zanlının masa üzerinde bulunan 6 santim uzunluğundaki maket bıçağı ile Çekmecelioğlu’na gelişi güzel saldırarak vücudunun çeşitli yerlerinden yaraladığını söyledi. 

Maket bıçağı emare olarak alındı
Polis, gözaltına alınan zanlının gönüllü ifade vererek suçunu kabul ettiğini, olayda kullanılan maket bıçağının emare olarak alındığını belirterek zanlının teminata bağlanması halinde soruşturmaya etki edemeyeceğini ifade etti. Polis, zanlının ciddi darp, kasti hasar ve yaralama suçlarından yargılanmak üzere teminata bağlanmasını talep etti.
Talebi değerlendiren mahkeme zanlının 5 bin TL nakit teminat yatırmasına, bir kefilin 50 bin TL kefalet senedi imzalamasına, yurt dışına çıkışının yasaklanmasına ve haftada iki gün polise giderek imza atmasına emir verdi. Ancak teminat şartlarını yerine getiremeyen zanlı cezaevine gönderildi.

Güncelleme Tarihi: 18 Mayıs 2016, 09:33

Diyalog Gazetesi

banner478
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ismail cekmecelioglu
Ismail cekmecelioglu - 4 yıl Önce

Yaralanan kisi benim. Olay otel icin oldu. Ve otel yonetimi yarali haldeyken istifa kagidini imzalatti. Raporluydum. Raporumdan sonraki gune tarih attilar imzami aldilar imza atmasaydim tehditler ettiler. Otel elexus otel

Ali palabiyik
Ali palabiyik - 4 yıl Önce

Sen demekki haksizmissin kardes yoksa böyle bir muamele gormezdin

SIRADAKİ HABER

banner464

banner459

banner474

banner460