City Mall AVM’nin Salı Pazarı’na yoğun ilgi

City Mall AVM’nin uzun soluklu projelerinden olan ‘Salı Pazarı’, geçtiğimiz yıldan bu yana aralıksız olarak devam etmektedir.

City Mall AVM’nin Salı Pazarı’na yoğun ilgi

Salı Pazarları, her hafta Salı günü el emeği ürünlerinin ön planda olması ile hem yabancı turistlerin hem de yerli halkın yoğun ilgisini görüyor.
Yurdun dört bir yanından katılan yetenekli ev hanımları Kıbrıs’a özgü ürünler, hediyelik eşya, el yapımı tablolar, el yapımı takılar, keçe işi, örgü yastıklar, doğal taşlar, çeyiz ürünlerini sergiliyor ve ziyaretçilerle buluşturuyorlar.
Hediyelik eşya dışında Kıbrıs ve Türk mutfağı ağırlıklı olmak üzere, her hafta yiyecek içecek standları da Salı Pazarında yer almaktadır.
Birçok yetenekli ev hanımına iş fırsatı yaratan City Mall AVM, Salı pazarı etkinliği ile Kıbrıs kültürünü en iyi şekilde ziyaretçi turistlere aktarmaktadır.
Dört mevsim hesaplı, keyifli, güvenli, temiz ve huzurlu ortamı ile Gazimağusa ‘da ziyaretçilerin ilk tercihi olan City Mall AVM’de yer alan birçok mağazada Salı gününe özel ürünler ve indirimler bulabilmek mümkün.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER