banner564
banner556

Denize giriş ücretsiz

Gazimağusa Belediyesi Silver Halk Plajı’nı halkın hizmetine sundu

Denize giriş ücretsiz
Gazimağusa Belediyesi atıl alanların halkın hizmetine sunulması hedefiyle yürüttüğü çalışmalarında, Gazimağusa’nın en kuzey noktasındaki sahil şeridi olan Silver Bölgesi’nde, halka Silver Halk Plajı isimli yeni bir plaj kazandırdı. 
Belediyeden yapılan açıklamaya göre, Glapsides Plajı’ndan kuzeye uzanan sahil şeridinin halkın kullanımına sunulması amacıyla yapılan çalışmalarda, Gazimağusa Belediyesi’ne ait bölgenin sınır noktasına kadar olan yer değerlendirilerek plaj için gerekli altyapı yapıldı. 
Silver Plajı’na şemsiye ve şezlonglar yerleştirildi, çevreye zarar vermeyen doğayla uyumlu ahşaptan büfe de yapıldı. Gazimağusa Belediyesi daha önce plajlardaki uygulaması aynen devam ederek, Silver Halk Plajı’nda da halktan denize girme karşılığında ücret almıyor. 
Silver Plajı’na giderek yapılan çalışmaları yerinde inceleyen Gazimağusa Belediye Başkanı İsmail Arter, Gazimağusa Belediyesi sınırlarında Silver Plajı diye bilinen bölgede hızla tamamladıkları çalışmayla halkın hizmetine yeni bir plaj sunduklarını belirtti.

Güncelleme Tarihi: 02 Ağustos 2016, 09:23
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner582

banner471

banner581

banner473