banner564

Diyalog'a kutlama mesajları

Diyalog'a kutlama mesajları
banner598

Sayın Reşat AKAR, 
Diyalog Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni

Gazetenizin 6 yıl boyunca sürdürdüğü başarılı yayınların her zaman takipçisi olduk.
Sizlerin tecrübesi ışığında ekip arkadaşlarınıza gösterdiğiniz yol ile daha nice başarılara imza atacağınıza olan inancım tamdır.
Sizleri ve Diyalog Gazetesi’nin bugünlere gelmesinde katkısı olanları yürekten kutluyor,  daha nice yıldönümleri temenni ediyorum.

Teberrüken ULUÇAY
Cumhuriyet Meclisi Başkanı

……………………………………………………………………………………………………………………………………..

Sayın Reşat AKAR,
Diyalog Medya Grubu 
Yönetim Kurulu Başkanı
Diyalog Medya Grubu’nun kuruluş yıldönümü vesilesi ile düzenlenen kutlama törenine nazik davetiniz için teşekkür ediyor, başarılı çalışmalarınızın devamını diliyorum.
KKTC’nin kültürel zenginliklerinin korunması ve dünyaya tanıtılması amacıyla işbirliğimizin artarak devam etmesini temenni ediyorum. Türkiye olarak Kıbrıs Türk halkının var olma mücadelesine katkı vermek üzere her alanda çalışmalarımıza kararlılıkla devam edeceğiz.
Bu vesileyle başta Diyalog Medya Grubu çalışanları olmak üzere, programa katılan değerli konuklara selam ve saygılarımı iletiyorum.

Dr. Serdar ÇAM
T.C Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı


Sayın Reşat AKAR,
Diyalog Medya Grubu 
Yönetim Kurulu Başkanı

Ülkemizde çok sesliliğe renk katan, KKTC’nin ve halkının çıkarları doğrultusunda yayın politikasını sürdüren Diyalog Gazetesi’nin altıncı ve Diyalog TV’nin beşinci yıldönümünü kutlar şahsınızda tüm çalışanları tebrik eder, nice başarılar dilerim.

Akay CEMAL
Kıbrıs Türk Gazeteciler Cemiyeti 
Onursal Başkanı
……………………………………………………………………………………………………………………………..

Sayın Reşat AKAR,
Diyalog Medya Grubu 
Yönetim Kurulu Başkanı

Diyalog Gazetesi’nin altıncı ve Diyalog TV’nin beşinci yayın yılını kutlarken KKTC ile Türkiye arasındaki ilişkilerin daha da sıklaştırılması yönünde izlediğiniz çizgiden şaşmadan ve toplum sorunlarını ön planda tutan yayın politikasını sürdürmenizi diler, nice başarılar temenni ederim.

Erden ESENYEL
Sönmezliler Ocağı Başkanı


Sayın Reşat AKAR, 
Diyalog Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkanı 

Diyalog Gazetesi’nin 6. ve Diyalog TV’nin 5. yayın yılını kutlar, başarılarınızın devamını diler, sevgi ve saygılar sunarım.

Ahmet SERDAROĞLU
Hür-İş Genel Başkan Vekili

****

Sayın Reşat AKAR, 
Diyalog Medya Grubu Genel Müdürü ve Genel Yayın Yönetmeni 

Diyalog Gazetesi ve Diyalog TV, kurulduğu tarihten bu yana yayınları ile Kıbrıs Türk Medyası’nda önemli çalışmalara imza atmaktadır.
Kuruluş yıldönümünüzü içtenlikle kutlar, sizin şahsınızda tüm çalışanlarınızı tebrik ederiz.

Saygılarımızla
Fevzi TANPINAR                                  Cenk ALPER
Genel Müdür Yardımcısı                           Genel Müdür

******


Sayın Reşat AKAR,
Diyalog Medya Grubu 
Genel Müdür ve Genel Yayın Yönetmeni 

Şahsım ve Merit Lefkoşa Hotel çalışanları adına; Diyalog Gazetesi’nin 6. Diyalog TV’nin 5’inci kuruluş yıldönümünü kutlar, size ve şahsınızda tüm Diyalog Medya Grubu çalışanlarına sağlık ve mutluluklar dilerim.

Saygılarımla
Mine GÜRSES
Genel Müdür


*********

Sayın Reşat AKAR,
Diyalog Medya Gurubu 
Genel Müdür ve Genel Yayın Yönetmeni


  ‘Doğru Haberin Gerçek Adresi’ sloganı ile 4 Aralık 2013’te yayın hayatına başlayan ve 6’ncı yılını geride bırakan Diyalog Gazetesi ile 4 Kasım 2014’te yayınlarına başlayan ve 5’nci yılını tamamlayan Diyalog TV’yi yıldönümü dolayısıyla sizi ve tüm şahsen emeği geçen arkadaşları canı gönülden kutluyorum. 
  Basın, devletimiz ve halkımız arasındaki iletişimin sağlanması, kamuoyu oluşturulması gibi önemli görev ve sorumluluklar üstlenmektedir. Diyalog Gazetesi, yaptığı doğru, ilkeli, objektif haberlerle Kıbrıs Türk halkının bir parçası haline gelmiştir. Medyanın toplumsal gelişim, demokrasi ve çok seslilik açısından önemli bir yeri vardır. Çağdaş ülkelerde demokrasilerin önemli unsurlarından olan basın, yayın ve medya kuruluşları, toplumun hem gözü kulağı hem de sesidir. Bir diğer önemli misyonu da devletle toplum arasında köprü görevi görmesidir.
  Bu vesileyle, Diyalog Gazetesi ile Diyalog TV’nin kuruluş yıldönümünü kutlar; ilk günden bu yana yapılan doğru ve ilkeli habercilikte Genel Müdür ve Genel Yayın Yönetmeni Reşat Akar ile Medya Grubu sahiplerinin şahsında, kurucusundan yazı işleri müdürüne, muhabirinden, değerli yazarlarına, matbaa görevlisine, dağıtıcısına ve okuyucusuna kadar emeği geçen herkesi tebrik eder, nice başarılı yıllar dilerim.

M. Serhat ÖZÇELİK
T&T Havalimanı İşletmeciliği
Genel Müdürü


*****

Sn. Reşat AKAR,
Yönetim Kurulu Başkanı 
Diyalog Medya Grubu
Lefkoşa

Güçlü kadrosu ve ilkeli yayın anlayışıyla Kıbrıs Türk medyasının objektif temsilcisi olan Diyalog Gazetesi’nin altıncı, Diyalog TV’nin beşinci kuruluş yıldönümü dolayısıyla şahsınızda tüm çalışanları ve emeği geçen herkesi kutlar, başarılarınızın daim olmasını dilerim.

Saygılarımla 
Meryem ÖZKURT 
BRT Kurumu Müdürü
 

****

Sn. Reşat AKAR,
Diyalog Medya Grubu
Genel Müdür ve Genel Yayın Yönetmeni
Lefkoşa

Diyalog Gazetesi’nin 6’ncı ve Diyalog TV’nin 5’inci yayın yılını kutlar, çalışanlarınızla birlikte başarılar dilerim. 

Sami ÖZUSLU
Kıbrıs Türk Gazeteciler Birliği Başkanı


****
Sn. Reşat AKAR,
Diyalog Medya Grubu
Yönetim Kurulu Başkanı
Kıbrıs Türk basınına büyük güç katan Diyalog Gazetesi’nin 6’ncı Diyalog TV’nin 5’inci kuruluş yıldönümünü kutlar, size ve şahsınızda tüm Diyalog Medya Grubu çalışanlarına sağlık ve mutluluklar dilerim.
Ali HANÇERLİ
K. T. Gazeteciler Cemiyeti
Asbaşkanı

****
Sayın Reşat AKAR,
Diyalog Medya Grubu
Yönetim Kurulu Başkanı

Severek okuduğumuz Diyalog Gazetesi’nin 6’ncı ve devamlı izlediğimiz Diyalog TV’nin 5’inci yılını gönülden kutluyor, şahsınızda tüm çalışanlara başarılar diliyoruz.

Arın TAŞARKAN
Kıbrıs Türk Gençlik Hareketi
Yönetim Kurulu adına
******
Sayın Reşat AKAR,
Diyalog Medya Grubu 
Yönetim Kurulu Başkanı

Diyalog Gazetesi’nin altıncı, Diyalog TV’nin beşinci yılını en içten dileklerimizle kutlarız.
Topluma bilgi ışığında verdiğiniz emekler, yayınlar sayesinde farklılıklar yaratmış ve ülke menfaatlerini önde tutan her birey bu katkıların değerini çok iyi bilmektedir.
Diyalog TV ve Diyalog Gazetesi’nin başarılarını kutlar, sizlere ve Diyalog ekibine nice nice başarılı yıllar dileriz.
Sevgi ve saygılarımızla
Güliz KANER    Kaan KANER   Serhan KANER 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner471

banner474