Hedef güçlü bir devlet

Baybars, Kıbrıs Türk halkının özgürlüğe kavuşmasının 45’inci yılında daha iyi bir ülke için çalışmaya devam edeceklerini ifade etti

Hedef güçlü bir devlet

İçişleri Bakanı Ayşegül Baybars, “Gençlerin bu topraklara sımsıkı sarılması, devletlerine sevgiyle, gururla sahip çıkması için teknolojik yeniliklerle güçlendirilmiş, her yönüyle çağdaş standartlara kavuşmuş, hizmet odaklı devlet mekanizmasının oluşması hedefiyle çalışmaya devam edeceğiz” dedi.
Baybars, 20 Temmuz Barış ve Özgülük Bayramı mesajında halkın barış ve özgürlük bayramını kutlayarak, şunları kaydetti:
“Acı dolu karanlık günleri geride bırakmamızın ve özgürlüğe kavuşmamızın 45’inci yılını kutluyoruz. 21’inci yüzyılda maalesef bölgemizde çatışmalar, savaşlar halen devam etmektedir.  Çatışma ve savaşların yarattığı insanlık dramlarını çok iyi bilen bir halkız.
Günümüzde yaşanan bölgesel çatışmalar ve savaşların yarattığı kaygı verici gelişmeler, geçmişin acılarından ders alarak, geleceğimizi sağlam, güvenli temeller üzerine kurmanın ne kadar hayati öneme haiz olduğunu bir kez daha göstermektedir. 
Bu duygu ve düşüncelerle halkımızın 20 Temmuz Barış ve Özgürlük Bayramı’nı kutlar, bizler için hayatlarını feda eden şehitlerimize Tanrı’dan rahmet, gazilerimize sağlık dilerim.”
 

Diyalog Gazetesi

YORUM EKLE
YORUMLAR
KEMAL
KEMAL - 5 ay Önce

AMBARGOYU UYGULAYAN TC DİR PATATESİ SUANI ALMAYAN UÇAK BİLETLERİNİN SON DERECE PAHALI EDEN TC DİR... HER GÜN KIBRISA GELEN PAKİSTAN BANGLADEİ EN ZAYIF ÜLKELERDEN GELME DEVAM EDRESE VE KENDİ İNSANININZ İŞ BULAMIYORSA ORADA DEVLET YOKTUR ... KIBRIS CUMHURİYETİNE SARILIN !

SIRADAKİ HABER