banner564
banner556

Kitap hediye edildi

banner587

Telsim, Şubat Tatili öncesinde Yeniyüzyıl Anaokulu ve Arabahmet İlkokulu’ndaki öğrencileri sevindirdi

banner589
Kitap hediye edildi

Telsim, Şubat Tatili öncesinde Yeniyüzyıl Anaokulu ve Arabahmet İlkokulu’nu ziyaret ederek, çocuklara kitap armağan etti. Heyecan içinde karnelerini bekleyen çocuklar, kendilerine Telsim’den kitap hediye edildiğini öğrenince çok mutlu oldular.

Sevinç içinde hem karnelerini hem de kitaplarını teslim alan çocuklar, dünya klasikleri arasında yer alan masal ve öykü kitaplarını şubat tatilinde okumak için sabırsızlandıklarını ifade ettiler.

 

Tanpınar:  Amaç okumaya teşvik

banner571

Çocukları okumaya teşvik etmek amacıyla öğrencilere kitap hediye ettiklerini belirten Telsim Genel Müdür Yardımcısı Fevzi Tanpınar, öğrencilere kitapları mutluluk içinde takdim etti.

Tanpınar, “Çocukları, geleceğimizin garantisi olarak görüyoruz. İnsanı yoktan var eden tek şey okumak, çalışmak, bilgi edinmek ve öğrenmektir. Bize bu olanağı sağlayan okul yöneticilerine teşekkür ederiz” şeklinde konuştu.

 

Zorba: En iyi arkadaş kitaptır

Telsim’e, özel bir kurum olarak, eğitim sektörüne desteğinden dolayı teşekkür eden Arabahmet İlkokulu Mehmet Zorba, Telsim’in ülkenin sorunlarına karşı duyarlı bir kuruluş olduğuna vurgu yaptı.

Düşük bütçeli okullarda, özel kurumlarla işbirliği yapmanın eğitime katkı sağladığına dikkati çeken Zorba, Telsim’in eğitim konusundaki duyarlılığından dolayı memnuniyet duyduğunu dile getirdi.

Zorba, “Çocukların en iyi arkadaşı, en iyi yol göstericisi kitaptır. Telsim’e, çocuklarımıza karne sevinci yaşadıkları bu günde, en iyi arkadaş olan kitabı tatil hediyesi olarak verdiği için  çok teşekkür ederiz” dedi.

 

Özsaygın: Duyarlı bir davranış

Yeniyüzyıl Anaokulu Müdürü Hakan Özsaygın, dönem tatili öncesi öğrencilerine kitap hediye eden Telsim’e, eğitim alanındaki duyarlılığından ötürü teşekkür etti.

Özsaygın, “Ülkemizdeki trafik ve çevre sorunu gibi birçok sorunun çözümü eğitimden geçmektedir. Telsim, toplumun sorunlarına duyarlı özel bir kurum olarak, eğitime önem verdiğini bir kez daha gösterdi. Telsim’e bu duyarlı davranışından dolayı teşekkür ederiz. Telsim’in eğitime katkısının her zaman oluğu gibi ileride de devam edeceğine inanıyoruz” dedi.

 

 

Güncelleme Tarihi: 02 Şubat 2014, 03:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner582

banner471

banner581

banner473